Ashampoo MyAutoplay Menu za darmo

Dodał: admin listopad - 8 - 2011

Przed nami kolejna po dłuższej przerwie promocja pochodząca od firmy Ashampoo. Tym razem dzięki współpracy z serwisem internetowym niemieckiego czasopisma ComputerBild możemy  zdobyć narzędzie do tworzenia automatycznie startujących menu płyt. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Ashampoo MyAutoplay Menu.Standardowa cena produktu wynosi obecnie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej oraz niemieckiej wersji językowej.

 

Program Ashampoo MyAutoplay Menu to rozwiązanie od firmy Ashampoo, które wychodzi na przeciw potrzebom użytkowników tworzących nośniki danych z kompilacją danych multimedialnych i pozwala na szybkie i łatwe tworzenia własnych menu auto-odtwarzania dla płytek DVD/CD,  także urządzeń pendrive.

Dzięki Ashampoo MyAutplay Menu w kilku prostych krokach stworzymy menu dla nośnika zawierającego filmy, zdjęcia czy muzykę. Wystarczy wybrać pliki, które mają być umieszczone na płytce oraz aplikację służącą do ich odtwarzania, a program przygotuje plik wykonywalny, który uruchomi się po włożeniu nośnika do komputera.

Jak zdobyć Ashampoo MyAutoplay Menu za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i kliknąć przycisk Download starten by pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.