GOTD: AV Video Morpher 3.0 za darmo

Dodał: admin listopad - 3 - 2011

Tym razem w serwisie z darmowym oprogramowaniem Giveaway of the Day czeka na nas promocja produktu firmy. AV Soft Corporation, stanowiącego rozbudowane narzędzie do edycji plików wideo. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu AV Video Morpher w wersji 3.0. Standardowo oferowane narzędzie możemy nabyć od producenta po cenie 50$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 4 listopada, do godz. 8:00 rano.

 

AV Video Morpher 3.0 to uniwersalne i funkcjonalne narzędzie do edycji plików wideo stanowiące kompletne rozwiązanie w dziedzinie centrum domowej rozrywki, a także inspirujące do tworzenia własnych produkcji filmowych, dubbingowania własnego głosu, a także nagrywania gotowych filmów na płyty DVD. Z pomocą AV Video Morpher 3.0 możemy oglądać, dokonywać transformacji, wypalać, konwertować oraz przechwytywać filmy. Efekty naszej pracy z niniejszym narzędziem możemy z powodzeniem wykorzystać zarówno jako element domowej rozrywki, jako materiał do publikacji w sieci, czy wreszcie jako poważne filmy wykorzystywane w celach biznesowych.

Najważniejsze cechy produktu AV Video Morpher 3.0:

 • Twórz swoje własne filmy, dubbinguj własny głos w klipach, dodawaj efekty specjalne, a także nagrywaj gotowy film na płytki DVD.
 • Usuwanie głosu z filmów. Program pozwala na usunięcie oryginalnych głosów z dowolnego filmu i późniejsze ich zastąpienie inną ścieżką dźwiękową, np. własnym głosem.
 • Spraw, by Twój aktor stał się kosmitą, duchem, księdzem itd. Dodawaj efekty audio, które zmienią głos dowolnej postaci występującej w filmie.
 • Twórz animacje, filmy, produkcje telewizyjne, itd. Program pozwala na przechwytywanie dowolnej klatki lub całego klipu i dodawanie do nich dodatkowych efektów.
 • Twórz filmy dokumentalne. Z pomocą programu możesz produkować profesjonalne, czarno-białe filmy, świetnie odwzorowujące klimat filmów dokumentalnych.

AV Video Morpher 3.0 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 8.60 MB.

Jak zdobyć AV Video Morpher 3.0 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 8:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


3 komentarze to “GOTD: AV Video Morpher 3.0 za darmo”

 1. casa pisze:

  kicha.tylko 7 dniowy kod.

 2. admin pisze:

  @casa
  Zaglądałeś do pliku readme? Jest tam umieszczony odsyłacz do strony z formularzem, pozwalającym na uzyskanie darmowego klucza.

 3. casa pisze:

  SORKI.POMYŁKA.PRZYSŁALI.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.