Bigasoft iPhone Ringtone Maker za darmo

Dodał: admin listopad - 23 - 2011

Nasza kolekcja darmowych konwerterów multimediów dla urządzeń przenośnych, dzięki promocji przygotowanej przez firmę Bigasoft, powiększa się o narzędzie przeznaczone do tworzenia dzwonków na telefon Apple iPhone. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Bigasoft iPhone Ringtone Maker. Dzięki hojności producenta możemy zaoszczędzić tym razem równowartość 15$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna do 28 listopada.

 

Znudzony standardowymi dzwonkami, sygnałami nadejścia wiadomości tekstowej oraz dźwiękami alarmów, dostarczonymi przez producenta telefonu iPhone? Nie chcesz płacić za zakup nowych dzwonków i wolałbyś stworzyć je sam na podstawie posiadanych plików muzycznych? Denerwują Cię ciche dzwonki wbudowane w telefon, przez które nie odebrałeś rozmowy, bo po prostu nie słyszałeś telefonu?

Jak zapewnia nas firma Bigasoft, jej aplikacja Bigasoft iPhone Ringtone Maker stanowi świetne rozwiązanie dla osób, które na powyższe pytania odpowiedziały twierdząco. Program ma pomóc nam zaoszczędzić mnóstwo czasu i szybko przygotować indywidualny dzwonek, który przy okazji pozwoli na wyrażenie naszej osobowości czy naszych gustów muzycznych. Bigasoft iPhone Ringtone Maker jest w stanie utworzyć dzwonek dla wszystkich modeli telefonu iPhone, m.in. iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3G oraz iPhone 3GS. Aplikacja jest w pełni kompatybilna z iOS 5 oraz iTunes 10.5.1.

Jak zdobyć Bigasoft iPhone Ringtone Maker za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać umieszczony tam plik instalacyjny programu. Po instalacji i uruchomieniu aplikacji w wyświetlonym oknie naciskamy przycisk Get Free Code, a w formularzu podajemy dane do rejestracji.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.