Clone2Go DVD to iPhone Converter za darmo

Dodał: admin listopad - 1 - 2011

Do grona producentów oprogramowania do konwersji multimediów, rozdających za darmo swoje produkty, musimy dołączyć również właściciela marki Clone2Go, organizującego rozdawnictwo konwertera plików wideo dla urządzeń iPhone. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Clone2Go DVD to iPhone Converter. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna do 15 listopada. Oferta przeznaczona dla użytkowników serwisu Facebook.

Clone2Go DVD to iPhone Converter to narzędzie, które łączy w sobie funkcjonalność trzech różnych aplikacji: konwertera filmów z płyt DVD do formatu iPhone’a, konwertera innych plików wideo do standardu czytelnego dla iPhone.

Producent zapewnia, że z pomocą  iPhone DVD Converter, możemy szybko i łatwo rippować płyty DVD oraz konwertować pliki wideo (w formatach źródłowych: AVI, WMV, ASF, 3GP, QT, RM, RMVB, FLV, MKV, AVS, MPG, VOB, DV, M1V, M2V, DAT, AMV) lub audio (w formatach: MP3, WAV, AAC) do formatu kompatybilnego z urządzeniami iPhone, tak by dało się je odtwarzać m.in. na takich modelach jak iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G.

 Aplikacja, podobnie jak inne tego typu produkty dostępne na rynku, posiada też zestaw prostych narzędzi edycyjnych pozwalających na wykonanie takich operacji, jak przycinanie filmu, a także zmiana parametrów rozdzielczości, bitrate-u ścieżek audio i wideo czy próbkowania.

Clone2Go DVD to iPhone Converter jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows NT/2000/XP/2003/Vista/ Windows 7. Producent zaleca uruchamianie produktu na komputerze wyposażonym w procesor co najmniej 1GHz oraz 512 MB pamięci RAM. Aplikacja potrzebuje także ok. 10 MB wolnej przestrzeni dyskowej.

Jak zdobyć Clone2Go DVD to iPhone Converter za darmo?

Należy odwiedzić profil producenta w serwisie Facebook, wcisnąć przycisk „Lubię to” i pozostawić komentarz ze swoim adresem e-mail oraz informacją o typie licencji (dla systemu Windows lub Mac).

Muszę przyznać, że za sposób przeprowadzania tej promocji, producentowi należy się co najmniej żółta karta. Konieczność podawania swojego adresu e-mail w postaci tekstowej i na stronie dostępnej dla nieograniczonej liczby osób jest posunięciem bardzo niemądrym i chyba raczej nie przemyślanym. Jeżeli macie zamiar skorzystać z tej oferty, to pamiętajcie, żeby użyć jakiegoś „śmieciowego” adresu e-mail, lub jeśli takowego nie posiadacie – założyć nową skrzynkę pocztową właśnie na cele tego typu promocji.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.