Dr.Web Security Space 7.0 na 90 dni za darmo

Dodał: admin listopad - 23 - 2011

Wreszcie pojawiła się nowa promocja pozwalająca na przetestowanie oprogramowania antywirusowego. Tym razem na udostępnienie swojego najnowszego pakietu zabezpieczającego zdecydował się właściciel marki Doctor Web. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja pakietu Dr.Web Security Space 7.0 wraz z kluczem licencyjnym ważnym przez 3 miesiące. Koszt zakupu produktu z roczną subskrypcją wynosi ok. 28 euro. Program posiada interfejs w polskiej wersji językowej.

 

Dr.Web Security Space 7.0 to najnowsza, bo mająca premierę zaledwie kilka tygodni temu, wersja pakietu zabezpieczającego od rosyjskiego producenta Doctor Web, zapewniającego kompleksową ochronę przed wszystkimi typami złośliwego oprogramowania. W skład pakietu wchodzi skaner antywirusowy, moduł ochrony w czasie rzeczywistym, zapora, moduł ochrony rodzicielskiej, mechanizm ochrony poczty elektronicznej oraz moduł zapobiegający infekcji ze strony rootkitów.

W najnowszej wersji Dr.Web Security Space 7.0 przeprojektowaniu uległo GUI skanera antywirusowego. Producent chwali się, że dzięki zastosowaniu wielowątkowego skanowania antywirusowego znacząco wzrosła wydajność silnika. Zmodyfikowano również mechanizm instalacji i aktualizacji, dzięki czemu pobieranie nowych sygnatur jest mniej narażone na nieoczekiwane błędy, a cały mechanizm nie wykorzystuje już harmonogramu systemu Windows.

Ciekawą funkcją jest możliwość  zdalnego kontrolowania Dr.Web Security Space 7.0 z poziomu innego komputera w sieci lokalnej. Przy posiadanym dostępie do komputera mamy możliwość sprawdzenia statusu modułów i wersji baz wirusów na wszystkich maszynach w sieci lokalnej chronionych przez pakiet. Dodatkowo można także wykonać konieczne zmiany ustawień ochrony.

Dr.Web Security Space 7.0 został wyposażony we wsparcie dla systemów operacyjnych Microsoft Wspierane systemy operacyjne: Windows 7/Vista/XP/2000 SP 4 + Update Rollup 1 (32 i 64 bit). Wymagana przestrzeń dyskowa to 80 MB + 8 MB na potrzeby zapory.

Jak zdobyć Dr.Web Security Space 7.0 na 90 dni za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i wypełnić prosty formularz rejestracyjny. Cała strona jest w języku rosyjskim, więc konieczne może okazać się skorzystanie z translatora.

Strona promocji


2 komentarze to “Dr.Web Security Space 7.0 na 90 dni za darmo”

  1. adam pisze:

    wielokrotnie trafiając na testy programów AV nie przypominam sobie aby był uwzględniony w/w.czy jest tak kiepski w wykrywalności,czy niezbyt popularny ?

  2. admin pisze:

    Poprzednie wersje raczej nie wzbudzały sensacji ;) Oczywiście nie oznacza to, że najnowsza wersja również musi być przeciętna.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.