Easy Watermark Studio Pro 3 za darmo

Dodał: admin listopad - 18 - 2011

Turecki YasalProgram ma dziś dla nasz szybką promocję organizowaną wspólnie z firmą Refero Software i pozwalającą na zdobycie narzędzia do łatwego zabezpieczania zdjęć poprzez wstawianie cyfrowych znaków wodnych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Easy Watermark Studio Pro w wersji 3. Dzięki hojności producenta możemy zaoszczędzić ok. 25$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja zostanie zakończona w niedzielę, 20 listopada.

Easy Watermark Studio Pro 3 to narzędzie przydatne szczególnie np. osobom prowadzącym handel za pośrednictwem Internetu czy publikujących swoje fotografie w sieci. Osoby takie bardzo często są narażone na kopiowanie i wykorzystanie fotografii bez ich wiedzy i zgody. Najprostszym sposobem na zabezpieczenie zdjęć przed nieuprawnionym dostępem jest nałożenie tzw. znaku wodnego.

Easy Watermark Studio Pro 3 jest właśnie jednym z takich narzędzi do umieszczania znaków wodnych. Producent programu chwali się, że aplikacja ta pozwala na tworzenie takich samych znaków wodnych jak w programie Adobe Photoshop, dzięki czemu nie musimy już kupować tego kosztownego narzędzia ;)

Easy Watermark Studio Pro 3 został wyposażony również w mnóstwo narzędzi pozwalających na dowolne umiejscowienie znaku oraz nadanie mu dowolnej postaci. Możemy więc tworzyć znaki wodne w zarówno w postaci obrazków jak i tekstu, zniekształcać je oraz dodawać efekty graficzne. Jeżeli posiadamy dosyć sporą kolekcję zdjęć z pewnością ucieszy nas tryb masowego znakowania fotografii. Wystarczy zdefiniować wygląd znaku wodnego, a program sam doda go do wszystkich zdjęć.

Do swojego działania Easy Watermark Studio Pro 3 wymaga obecności systemu operacyjnego Windows 7/ 2003/ XP/ 2000. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.7 MB.

Jak zdobyć Easy Watermark Studio Pro 3 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji. Znajdziemy tam odsyłacz do formularza rejestracyjnego, a także link do pobrania pliku instalacyjnego programu

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.