GOTD: Aiseesoft iPhone Transfer Platinum za darmo

Dodał: admin listopad - 19 - 2011

Na sobotę administratorzy serwisu Giveway of the Day wspólnie z firmą Aiseesoft przygotowali promocję, która skierowana jest do posiadaczy telefonów komórkowych marki Apple, chcących przenosić dane pomiędzy iPhone-m a komputerem. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Aiseesoft iPhone Transfer Platinum. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 45$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Z promocji możemy skorzystać tylko do jutra – 20 listopada, do godz. 9:00 rano.

 

Aiseesoft iPhone Transfer Platinum to zdaniem jego twórców profesjonalne oprogramowanie służące do zarządzania telefonami iPhone. Aplikacja potrafi eksportować z urządzenia iPhone pliki muzyczne, filmy, podcasty, dzwonki, iTunes U, pliki graficzne, nagrania z kamery, nagrania audio, zdjęcia z aparatu i zapisywać je na komputerze PC. Możliwy jest również transfer pliki muzyczne, filmy, podcasty, dzwonki, iTunes U, pliki graficzne, nagrania z kamery, nagrania audio, zdjęcia z aparatu do iTunes.

Oprócz tego w aplikacji Aiseesoft iPhone Transfer Platinum znalazła się możliwość tworzeina kopii zapasowych zapisanych w telefonie smsów i kontaktów. Dostępny jest również moduł rippowania płyt DVD i konwersji plików wideo bezpośrednio do formatu obsługiwanego przez telefony Apple.

Główne cechy produktu Aiseesoft iPhone Transfer Platinum:

  • Eksport takich danych urządzania iPhone jak pliki muzyczne, filmy, podcasty, dzwonki, iTunes U, pliki graficzne, nagrania z kamery, nagrania audio, zdjęcia z aparatu i ich zapis na komputerze
  • Transfer i tworzenie kopii zapasowych smsów i kontaktów
  • Importowanie muzyki, filmów, obrazów, książek, dzwonków z komputera bezpośrednio do urządzania Apple
  • Transfer plików pomiędzy dwoma urządzeniami
  • Rippowanie płyt DVD i konwersja plików audio/video do formatu obsługiwanego przez iPhone
  • Możliwość tworzenia indywidualnych dzwonków na podstawie ścieżki wyodrębnionej z płyt DVD, klipów wideo i plików audio
  • Wsparcie dla iOS 5 oraz obsługa wszystkich wersji produktów iPhone, iPad, iPod

Aiseesoft iPhone Transfer Platinum współpracuje z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows NT4/ 2000/ 2003/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 35.3 MB.

Jak zdobyć Aiseesoft iPhone Transfer Platinum za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.