GOTD: CollageIt Pro 1.6.0 za darmo

Dodał: admin listopad - 8 - 2011

Serwis rozdawniczy Giveaway of the Day przygotował dziś coś dla osób ze zdolnościami artystycznymi, a także dla miłośników cyfrowych kolaży. Do zgarnięcia jest narzędzie przez firmę Pearl Mountain Software. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu CollageIt Pro w wersji 1.6.0. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna tylko do jutra – 9 listopada, do godz. 9:00 rano.

 

CollageIt Pro 1.6.0 to bardzo proste w obsłudze narzędzie do tworzenia cyfrowych kolaży z wybranych przez nas zdjęć i obrazków. Prostota programu w połączeniu z jego funkcjonalnością jest najważniejszą chyba cechą tego produktu wskazywaną przez producenta. Dzięki temu nawet niewprawiony użytkownik może szybko stworzyć swój własny kolaż. Prostotę tą potwierdzają zresztą komentarze użytkowników, którzy jednogłośnie twierdzą: prościej się już nie da ;)

Obsługa programu CollageIt Pro 1.6.0 sprowadza się do wykonania trzech prostych kroków. W pierwszym wybieramy interesujące nas pliki graficzne. Następnie ustawiamy parametry naszego dzieła i generujemy podgląd kolażu. Na koniec zapisujemy tak stworzone dzieło w jednym z najbardziej popularnych formatów zapisu plików graficznych takich jak BMP, JPG, GIF, PNG, TGA itp.

Program CollageIt Pro 1.6.0 został przystosowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP/ Vista (Ultimate/Starter/Home Basic/Home Premium/Premium/Business/Enterprise)/ 7 (x32/x64)/ 2000/ 2000/ 2003/ Server/. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 7.95 MB.

Jak zdobyć CollageIt Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.