GOTD: Hard Drive Washer 5.00 za darmo

Dodał: admin listopad - 2 - 2011

W serwisie Giveaway of the Day czeka na nas dziś promocja oprogramowania firmy 1-abc. Dokładniej zaś rzecz biorąc do wzięcia jest narzędzie do czyszczenia dysku ze zbędnych i marnujących przestrzeń dyskową danych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Hard Drive Washer w wersji 5.00. Dzięki dzisiejszej akcji rozdawniczej mamy szansę zaoszczędzić ok. 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 3 listopada, do godz. 8:00 rano.

 

Zarówno sam system Windows jak i wiele działającego pod jego kontrolą oprogramowania produkuje mnóstwo tymczasowych plików. Niestety niewiele programów poważnie podchodzi do kwestii konsekwencji związanych z zapisywaniem tymczasowych plików w wielu różnych lokalizacjach, z różnymi rozszerzeniami oraz nie dbając o ich usuwanie gdy przestaną być potrzebne. Hard Drive Washer 5.00 to oczywiście remedium na wszystkie te problemy oraz narzędzie, które odnajdzie i usunie wszystkie niepotrzebne już dane, których jedynym zadaniem jest marnowanie wolnej przestrzeni dyskowej.

Najważniejsze cechy produktu Hard Drive Washer 5.00

  • Prosty w obsłudze interfejs
  • Bardzo szybki silnik wyszukujący pliki tymczasowe
  • Czyszczenie wszystkich folderów tymczasowych
  • Funkcja cofania zmian
  • Możliwość instalacji na pendrive i innych wymiennych nośnikach danych
  • Możliwość zdefiniowania rozszerzeń plików, które zostaną usunięte

Hard Drive Washer 5.00 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP / Vista / Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 1.34 MB.

Jak zdobyć Hard Drive Washer 5.00 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 8:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.