GOTD: Mirolit Halotea za darmo

Dodał: admin listopad - 9 - 2011

Tym razem twórcy serwisu Giveaway of the Day przygotowali dla nas promocję bardzo oryginalnego oprogramowania, przygotowanego przez firmę Mirolit Software, którego zdaniem jest pomoc w  relaksacji i odprężeniu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Mirolit Halotea. Standardowa cena tego produktu, widniejąca w internetowym sklepie producenta wynosi obecnie ok. 40$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Oferta ważna do jutra – 1o listopada, do godz. 9:00 rano.

 

Z pewnością zastanawiacie się dla kogo przeznaczony jest ten egzotyczny program i komu może się przydać. Jak wskazuje nam producent, Mirolit Halotea jest produktem przeznaczonym przede wszystkim dla osób wykonujących intensywną i stresującą pracę, ale również np. dla osób posiadających małe dzieci, szukających sposobu na zachowanie wewnętrznej równowagi czy wreszcie chcących po prostu spokojnie spać ;)

Mirolit Halotea to w istocie programem służącym do odtwarzania muzyki relaksacyjnej oraz posiadającym dodatkowo moduły rejestrowania dźwięku oraz harmonogramu. Producent wskazuje, że zasada działania produktu opiera się o tworzeniu unikalnych kompozycji na podstawie zgromadzonych próbek dźwięków. Owe kompozycje pozwalają na wyciszenie, uspokojenie, jednocześnie relaksując. Dzięki Mirolit Halotea nie musimy już kupować specjalnych płyt z muzyką relaksacyjną – wystarczy uruchomić program i … słuchać.

Według zapewnień producenta, program Mirolit Halotea jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows 2000/ 2003/ XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 54.7 MB.

Jak zdobyć Mirolit Halotea za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.