GOTD: NotePro 3.85 za darmo

Dodał: admin listopad - 11 - 2011

Dziś administratorzy serwisu z darmowym oprogramowaniem – Giveaway of the Day proponują nam zamiennik systemowego notatnika lub edytora tekstu WordPad, przygotowanego przez firmę Crystal Office Systems. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu NotePro w wersji 3.85. Zgodnie z informacjami na stronie producenta standardowa cena produktu wynosi 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Na skorzystanie z tej oferty mamy czas do jutra – 12 listopada, do godz. 9:00 rano.

 

NotePro to edytor tekstów wchodzący w skład pakietu biurowego Crystal Office, który był przedmiotem podobnej promocji organizowanej wspólnie z serwisem Giveaway of the Day w marcu tego roku. Jak widać więc, producent jest już mniej hojny niż kiedyś ;)

Co ciekawe edytor tekstów NotePro 3.85, mimo że jest oferowany jako część całego pakietu biurowego, nie pretenduje do roli konkurenta Microsoft Office, jak robią to producenci innych płatnych pakietów biurowych. Programiści Crystal Office Systems chcą raczej konkurować z ubogim, standardowo wbudowanym w system Windows notatnikiem, czy też z nieco bardziej rozbudowanym Wordpadem. NotePro 3.85 ma więc być lekkim i bardziej funkcjonalnym narzędziem niż ubogie edytory tekstu przeznaczonym dla osób, które nie potrzebują takich kombajnów jak Microsoft Word.

Producent programu zapewnia, że NotePro 3.85 posiada przejrzysty, prosty i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika. Aplikacja pozwala na formatowanie tekstu i posiada wbudowaną obsługę stylów. Oprócz tego znajdziemy tu także moduły pozwalające na sprawdzanie pisowni oraz automatyczne wykrywanie odnośników w treści edytowanego tekstu. W programie nie zabrakło również możliwości osadzania obiektów np. w postaci obrazków. Firma Crystal Office Systems twierdzi, że w programie NotePro 3.85 zawarto zestaw najczęściej wykorzystywanych przez zwykłych użytkowników funkcji, podczas typowej edycji tekstów. Aplikacja pozwala na zapis gotowych dokumentów w postaci plików tekstowych, RTF, dokumentów Microsoft Word oraz Windows Write, a także w postaci stron HTML.

NotePro 3.85 został przygotowany do pracy na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows w wersjach XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 9.82 MB.

Jak zdobyć NotePro 3.85 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.