GOTD: Photo Stamp Remover 4.2 za darmo

Dodał: admin listopad - 18 - 2011

Na dobry początek zbliżającego się wielkimi krokami weekendu, serwis Giveaway of the Day ma dziś dla nas oprogramowanie firmy SoftOrbis do szybkiego usuwania znaków wodnych, dat i innych zbędnych elementów ze zdjęć. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Photo Stamp Remover w wersji 4.2. Cena tego narzędzia widniejąca w sklepie producenta to ok. 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna jedynie do jutra – 19 listopada, do godz. 9:00 rano.

 

 

Photo Stamp Remover 4.2 to proste w obsłudze narzędzie do łatwego usuwania niepotrzebnych elementów zdjęć obniżających jego wartość estetyczną i artystyczną ;) Aplikacja ta oprócz usuwania wtopionych w zdjęcie znaków wodnych czy automatycznie dodanych przez aparat fotograficzny dat, pozwala także na pozbycie się plam, rys, zachlapań czy innych elementów, które potrafią skutecznie oszpecić dobrą fotografię.

Photo Stamp Remover 4.2 według zapewnień producenta oferuje zupełnie zautomatyzowany proces usuwania niechcianych elementów. Produkt ten wyposażony został bowiem w inteligentny algorytm wypełniający uszkodzony fragment zdjęcia za pomocą tekstury wygenerowanej z otaczających go pikseli, tak że wypełniona przestrzeń będzie wyglądać naturalnie.

Warto dodać, że Photo Stamp Remover w wersji 4.2 w stosunku do oferowanej w maju wersji oznaczonej numerem 3, wzbogacił się zdaniem producenta o jeszcze bardziej dopracowane algorytmy (m.in dla narzędzia klonowania i usuwania elementów), a także poprawiono ogólną wydajność pracy narzędzia.

Photo Stamp Remover 4.2 może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows 2000, XP, 2003, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.06 MB.

Jak zdobyć Photo Stamp Remover 4.2 za darmo?

Wystarczy pobrać ze strony promocji paczkę zawierającą plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: Photo Stamp Remover 4.2 za darmo”

  1. AQ pisze:

    Ten program jest do niczego! Wypełniona przestrzeń wcale nie wygląda naturalnie, bo jest zniekształcona i tylko pogarsza jakość zdjęcia.

  2. Witam!

    Jest całkiem sprawny. Każdy plik może wymagać zastosowania innej techniki, bądź ich kombinacji. Poza tym: „Darowanemu Koniowi…”… =;-]

    Z Kolejowym Pozdrowieniem! :-)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.