GOTD: SysResources Manager 11.2 za darmo

Dodał: admin listopad - 28 - 2011

Na dobry początek nowego tygodnia administratorzy serwisu Giveaway of the Day przygotowali wspólną promocję z firmą FOTIS. Dzięki temu mamy szansę na zgarnięcie narzędzia do monitorowania wykorzystania zasobów komputera. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu SysResources Manager w wersji 11.1. Dzięki temu mamy szansę zaoszczędzić równowartość 22$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Czasu na skorzystanie z oferty jest jak zwykle niewiele – oferta będzie aktywna do 29 listopada, do godz. 9:00 rano.

SysResourcesManager 11.2 to narzędzia pozwalające śledzić aktualny stan systemu poprzez kontrolę zużycia procesora, pamięci RAM, pamięci wirtualnej, dysków twardych, procesów, monitorowanie sieci, usług systemowych, a także programów uruchamiających się wraz ze startem systemu. SysResourcesManager 11.2 potrafi także poprawić wydajność systemu poprzez przeprowadzenie defragmentacji dysków.

Program posiada prosty i miły dla oka interfejs, a sama aplikacja zajmuje naprawdę niewiele miejsca na dysku. DO pełni szczęścia brakuje natomiast możliwości monitorowania temperatury na poszczególnych podzespołach komputera, tak jak jest to możliwe w konkurencyjnych aplikacjach tego typu.

SysResources Manager 11.2 do swojego działania wymaga systemu operacyjnego Windows 2003/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.89 MB.

Jak zdobyć SysResourcesManager 11.2 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.