GOTD: Zebra Screen Recorder za darmo

Dodał: admin listopad - 10 - 2011

Całkiem niedawno w serwisie Giveaway of the Day do wzięcia było narzędzie do przechwytywania i nagrywania obrazu z ekranu komputera. Dziś ponownie do wzięcia taka aplikacja, tym razem jednak stworzona przez firmę Zebra-Media. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Zebra Screen Recorder. Standardowa cena produktu widniejąca aktualnie na stronie producenta to 20$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta ważna tylko do jutra – 11 listopada, do godz. 9:00 rano.

 

Zebra Screen Recorder jest programem, który potrafi przechwycić obraz z ekranu komputera i zapisać go w postaci standardowych plików wideo w formatach MPEG lub AVI. Producent zapewnia, że aplikacja jest w stanie zarejestrować każdy rodzaj obrazu znajdujący się na ekranie, m.in. cały pulpit, okna, menu, kursory.  Narzędzie rejestruje także dźwięki towarzyszące czynnościom wykonywanym na komuterze. Zebra Screen Recorder została wyposażona w linijkę ekranową, dzięki czemu możemy precyzyjnie określić obszar ekranu, z którego będzie przechwytywany obraz. Obsługa programu jest prosta i sprowadza się do kilku kliknięć myszką.

Do czego może przydać się takie narzędzie? Podobnie jak producenci konkurencyjnych aplikacji, również Zebra-Media zapewnia, że z pomocą tego programu nagramy wideo-czaty, internetowe konferencje, kursy i lekcje online, a także wszelkiego rodzaju poradniki, przewodniki czy animacje. Zebra Screen Recorder może więc stanowić świetne rozwiązanie do przygotowywania profesjonalnych prezentacji strony internetowej czy oprogramowania, a także przewodników tłumaczących sposób ich użycia.

Zebra Screen Recorder umożliwia również wybór jakości zapisywanego pliku wideo. Możemy wybierać pomiędzy wysokiej jakości klipami wideo, lub filmami o mniejszym rozmiarze i odpowiednio niższej jakości. Aplikacja pozwala na użycie kodeków zainstalowanych w naszym systemie. Warto również zaznaczyć, że Zebra Screen Recorder jest aplikacją przenośną, więc możemy ją umieścić np. na pendrive i uruchamiać na innych komputerach.

Program Zebra Screen Recorder został przygotowany do pracy na komputerach z systemami Microsoft Windows ME/ 2000/ XP/ 2003/ 2008/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 8.14 MB.

Jak zdobyć Zebra Screen Recorder za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać  paczkę z plikiem instalacyjnym programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


1 komentarz to “GOTD: Zebra Screen Recorder za darmo”

  1. Mariusz pisze:

    Byłoby fajnie, gdyby warunki promocji były zamieszczone w artykule, a tak dopiero po ściągnięciu dowiaduję się, że to oferta nie dla mnie.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.