Konkurs: 10 licencji na WinX Blu-ray Decrypter

Dodał: admin listopad - 4 - 2011

Dawno już nie było na TechnetBlogu żadnego konkursu, pora więc  to zmienić i przeprowadzić szybką, weekendową zabawę ;) Firma Digiarty Software, znana nam już bardzo dobrze z tego typu sposobu promocji własnych produktów, przekazała mi 10 licencji uprawniających do korzystania z pełnej wersji najnowszej odsłony programu WinX Blu-ray Decrypter. Wartość pojedynczej nagrody to ok. 50$. Aplikacja jest wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej. Weekendowy konkurs potrwa do 6 listopada, do godz. 9:00 rano.

 

Program WinX Blu-ray Decrypter był już kilkukrotnie przedmiotem akcji promocyjnych firmy Digiarty Software, zapewne więc duża część czytelników ma już przynajmniej skąpą wiedzę na temat funkcjonalności i możliwości tego produktu. Dla tych, którzy nie znają jeszcze programu WinX Blu-ray Decrypter lub chcą odświeżyć swoją pamięć, poniżej zamieszczam krótki opis.

WinX Blu-ray Decrypter to narzędzie, które potrafi zdekodować każdy dysk Blu-ray z filmową zawartością. Firma Digiarty Software chwali się, że produkt ten potrafi nawet odczytać filmy szyfrowane z użyciem najnowszych systemów AACS MKB v25, BD+oraz BD-Live, itd. Aplikacja potrafi również dokonać transformacji filmów Blu-ray z obrazem 3D do postaci standardowego dwuwymiarowego wideo.

W WinX Blu-ray Decrypter zaimplementowano dwie metody kopiowania dysków Blu-ray – tryb pełnej kopii zapasowej oraz tryb kopiowania głównego tytułu. Efektem pracy aplikacji jest zapisanie zdekodowanych folderów płyty Blu-ray albo plików wideo HD M2TS na dysku twardym komputera.

WinX Blu-ray Decrypter -podobnie jak inne produktu tego procenta – zapewnia wysoką jakość przetwarzanego materiału filmowego. Z kolei szybkość dekodowania zapewniona została poprzez obsługę instrukcji MMX, SSE, SSE2, SSE 3, wsparcie dla procesorów wielordzeniowych oraz obsługę pamięci cache w czytniku Blu-ray. Producent deklaruje, że skopiowanie całej płyty Blu-ray trwa około 25 minut. Najnowsza wersja produktu wzbogaciła się o ulepszony silnik deszyfrujący filmy oraz odświeżony interfejs użytkownika.

Jak zdobyć licencję na WinX Blu-ray Decrypter?

Tym razem warunki konkursu będą banalnie proste:

1.  dodaj komentarz pod tym wpisem, w którym napiszesz dlaczego jedna z nagród – licencja na WinX Blu-ray Decrypter – powinna trafić właśnie do Ciebie.

2. pochwal się, że jesteś czytelnikiem serwisu TechnetBlog lub rozgłoś dobrą nowinę o konkursie, np. na Facebooku, NK, Twitterze, itd (warunek nieobowiązkowy, ale będzie mi miło jeśli ktoś z Was zdecyduje się go spełnić ;)

3. W konkursie wezmą udział wszystkie wpisy dodane do 6 listopada, do godz. 23:59, a więc macie cały weekend by wziąć udział w zabawie.

Podobnie jak w poprzednich konkursach, zwycięzców wskaże niezawodny algorytm serwisu Random.org

Powodzenia!

 


27 komentarzy to “Konkurs: 10 licencji na WinX Blu-ray Decrypter”

 1. Michał pisze:

  Google + 1 ;) No i korzystając z okazji to… zajebista strona. Duży +! ;)

 2. Tomaszkin pisze:

  Pozdrawiam ;)

 3. Bguslaw pisze:

  najlepsza promocja na tej stronie.Popieram

 4. adam pisze:

  warunek 1 właśnie spełniam dodając wpis.warunek 2 spełniam częściowo,jestem czytelnikiem,bo kilkukrotnie udzielałem się tutaj( wpisami),ale nie rozgłoszę dobrej nowiny,bo nie mam konta w/w stronach. po 3 mieszczę się w terminie. :) he he. ps.zaglądam tutaj codziennie,bo poluję na av panda.może niedługo będzie? aha,była dawniej opcja na tej stronie powiadamiania przez e-mail o promo,ale gdzieś to zniknęło,wraz ze zmianą szaty strony,czy źle szukam ?

 5. Marcin pisze:

  Jak dają za darmo to biorę ;)

 6. aneta pisze:

  jestem pierwszy raz na tej stronce i jestem nastawiona pozytywnie.acha dodam że mąz bylby zachwycony.Pozdrawiam

 7. Ania pisze:

  Licencja na WinX Blu-ray Decrypter – powinna trafić właśnie do mnie, ponieważ jest to program przeznaczony do kopiowania płyt Blu-ray, a jak wiadomo takich płyt jest teraz coraz więcej, więc takie narzędzie bardzo by mi się przydało. Pozdrawiam! :)

 8. Małgosia pisze:

  Licencja na WinX Blu-ray Decrypter nadaje się w sam raz dla mnie; ponieważ gdybym ją otrzymała podarowałabym ja natychmiast mojemu 16 letniemu synowi Kubie-który nagminnie tworzy kopie zapasowe.Program ten umożliwiłbym mu robić to w sposób bezpieczny i profesjonalny.
  Trafiłam na stronę serwisu TechnetBlog przypadkowo ale od dzisiaj będę wiernym jej czytelnikiem.

 9. admin pisze:

  @adam Niestety tamten system powiadamiania przestał być wydolny by prawidłowo spełniać swoją funkcję i postanowiłem go czasowo wyłączyć. Będę testował inne rozwiązania i postaram się uruchomić coś nowego.

 10. Jadźka pisze:

  Licencja na WinX Blu-ray Decrypter powinna trafić do mnie, gdyż kobieta zmienną jest. Nielogiczne? Ależ skąd! Po prostu wiem, że kiedyś znudzą mi się filmy w trójwymiarze…. ;)
  Polecono na fb :)
  pozdrawiam

 11. Wolfson pisze:

  Bardzo przydane narzędzie do tworzenia kopii zapasowych płyt Blu-ray.
  Dlatego chciałbym wygrać licencję tego programu.
  tweet
  http://twitter.com/#!/Wolfson0/status/133275840820690944

 12. Damian pisze:

  Ponieważ nie ma pojęcia co to jest i chciałbym się przekonać;)
  Twitter powiadomiony;)

 13. Stanisław pisze:

  Bardzo lubię poznawać nowe programy kompuyerowe i przeprowadzać na nich eksperymenty.Jeżeli wygram to będę miał dużo dobrej zabawy.

 14. adam pisze:

  ja już na intencje nowego programu się ogoliłem, miejsce na dysku wydzieliłem,laser naostrzyłem,w koszta poszedłem i stertę płyt blueray kupiłem,a nagrody ani widu ani słychu.czyżby było – tym razem miałeś pecha,spróbuj ponownie. he he :)

 15. admin pisze:

  Jako, że zgłoszeń było niewiele, wyniki ogłaszam tutaj i myślę, że zainteresowani na pewno do nich dotrą ;) Do konkursu zgłosiło się 12 osób, natomiast w puli nagród było 10 licencji. Wobec tego, inaczej niż zazwyczaj podaję listę pechowców, którzy znaleźli się poza premiowaną dziesiątką: Aneta i Ania.
  Na skrzynki szczęśliwców wkrótce trafią obiecane klucze licencyjne. Natomiast panie, którym się tym razem się nie udało zapraszam do udziału w kolejnych konkursach.

 16. aneta pisze:

  szkoda ale cóż jak pech to pech

 17. Ania pisze:

  a czy to nie jest przyadkiem dyskryminacja ze względu na płeć??? a może chociaż jakaś nagroda pocieszenia, np jakiś kubek albo coś innego ;) My z anetą też się starałyśmy a wygrali panowie :(

 18. Jadźka pisze:

  Dziękuję :)

 19. adam pisze:

  Szanowny Panie Admin. pragnę poinformować o zrzeczeniu się wygranej.Naprawdę.Żal mi obu pań i dlatego proszę rozlosować pomiędzy obiema w/w.Mnie tak bardzo program nie jest potrzebny,a i świat się nie zawali.E-maila jeszcze otworzyłem ,nawet nie pobrałem.Z góry dziękuję.

 20. adam pisze:

  sorry ..nie otworzyłem.

 21. admin pisze:

  Oj widzę, że panie potrafią namieszać ;) Napisałem do producenta prośbę o dwie dodatkowe licencje. Myślę, że Wasza waleczna postawa spodoba się producentowi i jest szansa, że również otrzymacie nagrodę. Niech więc na razie Adam zachowa swoją nagrodę i poczekamy na odpowiedź z Digiarty Software.
  Przykro mi Aniu, że używasz argumentu dyskryminacji. Na TechnetBlogu odbywało się już wiele podobnych konkursów i nikt nigdy nie miał obiekcji co do wyników, zważywszy że zwycięzców wskazuje zawsze algorytm serwisu Random.org ;) Takie są reguły konkursów, że ktoś wygrywa, a ktoś musi przegrać.

 22. adam pisze:

  a jaki jest termin ważności e-maila ?

 23. admin pisze:

  @Adam
  jeśli pytasz o okres w jakim licencja powinna zostać aktywowana, to zwycięzcy mają czas do 15 listopada.

 24. Ania pisze:

  ojojoj widzę, że moim komentarzem narobiłam sporego zamieszania ;) Tak tylko napisałam, ponieważ przegrały dwie kobiety, więc taka była moja pierwsza myśl. A skoro wyniki wskazuje algorytm, to nic na to nie poradzimy. Przepraszam za zamieszanie i pozdrawiam :)

 25. admin pisze:

  Przedstawiciel Digiarty Software postanowił przyznać dwie dodatkowe nagrody dla pechowych pań. Licencje już zostały wysłane na wasze skrzynki ;)

 26. Aneta pisze:

  Dziękuję bardzo

 27. Ania pisze:

  Ślicznie dziękuję :)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.