Magix Xara Photo & Graphic Designer 5 za darmo

Dodał: admin listopad - 7 - 2011

Firma Magix, znana przede wszystkim z produkcji oprogramowania do tworzenia i edycji multimediów postanowiła zrobić niespodziankę fanom swoich produktów i udostępnić za darmo pakiet narzędzi do edycji cyfrowych zdjęć i plików graficznych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Magix Xara Photo & Graphic Designer w wersji 5. Aktualna cena najnowszej wersji pakietu, oznaczonej numerem 7 wynosi 90$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Akcja rozdawnicza potrwa do 24 listopada.

 

Magix Xara Photo & Graphic Designer 5 to pakiet narzędzi graficznych pozwalających na edycję zdjęć, dwu- i trójwymiarowych animacji, tekstu, a także układu strony, zarówno w celu publikacji w Internecie jak i utrwalenia na innych nośnikach – a wszystko to za pomocą jednego programu, bez konieczności przełączania się pomiędzy różnymi aplikacjami.

Firma Magix nadała produktowi Magix Xara Photo & Graphic Designer 5 miano zabójcy Photoshopa. Firma Magix argumentuje to stwierdzenie faktem, że zestaw aplikacji Adobe Creative Suite Standard, który daje użytkownikowi dostęp do narzędzi o tej samej funkcjonalności to wydatek rzędu 1000$. Natomiast zakup produktu Magix Xara Photo & Graphic Designer w najnowszej 7 wersji, która z powodzeniem sprawdzi się w typowych zastosowaniach, możemy zamknąć w koszcie 90$. Oczywiście jeszcze bardziej opłaca się skorzystać z niniejszej promocji, która pozwala nabyć nieco już starą wersję produktu całkowicie za darmo ;)

Co znajdziemy w produkcie Magix Xara Photo & Graphic Designer 5? Producent wymienia 4 główne zastosowania tego programu:

  • Edycja plików graficznych
  • Dodawanie wielu interesujących efektów graficznych
  • Tworzenie i edycja grafiki wektorowej
  • Narzędzie DTP do przygotowywania i publikacji dokumentów

Jak zdobyć Magix Xara Photo & Graphic Designer 5 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć w przycisk „Download now for free!”. Po przepisaniu kodu zabezpieczającego rozpocznie się automatyczne pobieranie pliku instalacyjnego. Uwaga na wagę pliku – to ponad 360 MB!
Po instalacji programu zostanie wyświetlone okno z prośbą o podanie klucza licencyjnego. Znajdziemy tam również odnośnik umożliwiający założenie konta w serwisie Magix oraz otrzymanie darmowej licencji na produkt.

Strona promocji


2 komentarze to “Magix Xara Photo & Graphic Designer 5 za darmo”

  1. Zen50 pisze:

    Czy jest dostępny język polski.Proszę o pomoc.Z góry dziękuję.

  2. admin pisze:

    Niestety program nie posiada interfejsu w języku polskim.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.