McAfee Internet Security na 90 dni za darmo!

Dodał: admin listopad - 12 - 2011

W sieci pojawiła się kolejna promocyjna oferta, która pozwoli uchronić nasz komputer od złośliwego oprogramowania i zachować ciągłość w bezpłatnych i legalnych subskrypcja. Świadomość marki poprawia tym razem amerykańska firma McAfee, oferując legalną i darmową pełną wersję pakietu zabezpieczającego McAfee Internet Security wraz z kluczem licencyjnym aktywnym przez 3 miesiące. Producent udostępnia program z interfejsem w języku polskim, ale niestety nie wiem czy ta wersja również takową posiada.

McAfee Internet Security to pakiet zabezpieczający służący do kompleksowej ochrony komputera przed wszystkimi typami zagrożeń. W skład pakietu wchodzi znany już nam program antywirusowy VirusScan oraz kilka innych modułów, których obecność w dzisiejszych czasach jest standardem we wszystkich pakietach tego typu. Mowa tu o module zapory sieciowej – Personal Firewall Plus oraz o modułach ochrony antyspamowej i antyspyware oraz chroniącej przed rootkitami. Wśród innych równie ciekawych funkcji nie sposób nie wspomnieć o module do wykonywania kopii zapasowych plików, którego włączenie do pakietu zabezpieczającego stanowi dla użytkownika duże udogodnienie i zwiększa jeszcze tym samym poziom zapewnianego bezpieczeństwa.

Firma McAfee zachwala swój produkt wskazując, że został on doceniony zarówno przez niezależne laboratoria badające skuteczność oprogramowania antywirusowego, jak również przez redakcje dużych czasopism komputerowych. Część polskich posiadaczy laptopów z pewnością zetknęła się już z McAfee Internet Security, ponieważ pakiet ten jest instalowany domyślnie na maszynach niektórych producentów. Jeżeli mieliście okazję sprawdzić skuteczność tego programu to napiszcie jakie wrażenie wywarło na was dziecko amerykańskiego producenta.

Jak zdobyć McAfee Internet Security za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i kliknąć przycisk 90 days trial. Do pobrania produktu konieczne będzie założenie konta w serwisie producenta.

Strona promocji


1 komentarz to “McAfee Internet Security na 90 dni za darmo!”

  1. misia pisze:

    fajny program

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.