Modiac Video Converter za darmo

Dodał: admin listopad - 26 - 2011

Kolejna promocja, która pozwoli bezpłatnie rozszerzyć naszą kolekcję narzędzi do edycji multimediów o kolejne narzędzie służące do konwersji plików wideo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Modiac Video Converter. Standardowy cena tego narzędzia w sklepie producenta to aż 70$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji można skorzystać do 30 listopada, do godz. 9:00 rano.

Modiac Video Converter to zdaniem producenta oczywiście najlepsze i najbardziej funkcjonalne narzędzie przeznaczone do konwersji plików wideo. Aplikacja cechuje się dużą szybkością przetwarzania plików oraz oferuje obsługę najpopularniejszych formatów zapisu materiału filmowego, jak AVI, MP4, MKV, FLV, WMV i wiele innych.

Co więcej firma Modiac zapewnia, że z pomocą Modiac Video Converte z łatwością przygotujemy do filmy, które odtworzymy nie tylko na komputerze, ale również na konsolach nowej generacji, telefonach komórkowych oraz takich urządzeniach jak  iPod, iPhone, iPad, PSP, ZUNE, NDS, Xbox 360, PS3. Modiac Video Converter pozwala również na wyodrębnianie z plików wideo samej ścieżki dźwiękowej.

Wśród innych ważnych cech programu Modiac Video Converter wymienić można dużą szybkość działania, któa przedkłada się zdaniem producenta na konwersję krótszą nawet o 20% w stosunku do innych tego typu aplikacji dostępnych na rynku. Narzędzie posiada również bardzo prosty interfejs użytkownika, dzięki któremu konwersja klipów wideo to kwestia zaledwie kilku kliknięć.

Jak zdobyć Modiac Video Converter za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z umieszczonych w dolnej części wpisów odsyłaczy. Jeden z nich pozwala na pobranie pliku instalacyjnego programu, natomiast dzięki drugiemu pobierzemy paczkę z danymi do rejestracji.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.