MP3 Cutter przez 72 godziny za darmo

Dodał: admin listopad - 15 - 2011

Turecki serwis z oprogramowaniem YasalProgram przeprowadza dosyć krótką, bo jedynie 72-godzinną promocję, która umożliwia zdobycie darmowego narzędzia służącego do dzielenia długich plików dźwiękowych w formacie MP3. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu MP3 Cutter. Narzędzie zostało wycenione na 30$ i w takiej cenie jest obecnie standardowo oferowane. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta aktywna do 18 listopada, do godz. 10:00 rano.


MP3 Cutter jest niewielkim narzędziem pozwalającym na łatwe cięcie długich plików dźwiękowych na mniejsze, odpowiadające nam części. Wbrew temu co sugeruje nazwa produktu, MP3 Cutter pozwala na cięcie nie tylko plików w formacie MP3, ale poradzi sobie również z innymi popularnymi typami plików audio.

Producent chwali się, że aplikacja została wyposażona w obsługę ponad 40 popularnych formatów audio i wideo, wśród których wymienić można WMA, WAV, AMR, WMV, AVI, MPG, 3GP, MP4, FLAC, OGG, WMV, MOV. Co więcej MP3 Cutter posiada również moduł dający możliwość konwersji plików MP3 do innych formatów, a także moduł wyodrębniania ścieżek dźwiękowych z plików wideo. Znajdziemy tu też narzędzie do tworzenia dzwonków z plików audio i wideo.

MP3 Cutter działa poprawnie na komputerach z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7/ Vista/ XP/ 2003/ 2000/ ME. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 4.17 MB.

Jak zdobyć MP3 Cutter za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i skorzystać z opublikowanych tam odnośników do pliku instalacyjnego programu oraz paczki zawierającej klucz aktywacyjny produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.