Simpo PDF Creator Pro przez 24h za darmo

Dodał: admin listopad - 25 - 2011

Firma Simpo Technology ponawia zeszłoroczną promocję swojego narzędzia do tworzenia dokumentów w formacie PDF, organizowaną z okazji amerykańskiego Czarnego Piątku, czyli festiwalu zakupowego szaleństwa ;) Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Simpo PDF Creator Pro. Niniejsza akcja rozdawnicza pozwala zaoszczędzić 30$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta będzie aktywna jedynie przez 24 godziny od 25 listopada, godz. 9:00 rano czasu GMT +8. Promocja przeznaczona dla użytkowników serwisu Facebook.

Simpo PDF Creator Pro to narzędzie służące do generowania plików PDF z każdego dającego się drukować dokumentu źródłowego. Program ten jest więc w istocie niczym innym jak wirtualną drukarką. Producent chwali się, że aplikacja została mocno dopracowana pod kątem maksymalnego odwzorowania konwertowanych dokumentów. Tak więc konwertując dokumentu pakietu Office możemy spodziewać się, że do pliku PDF zostaną przeniesione wszystkie rysunki i tabele, hiperłącza oraz cały układ dokumentów.

Jedną z ciekawych innowacji jest automatyczne tworzenie zakładek w pliku PDF w przypadku konwersji dokumentów w formacie Microsoft Word. Simpo PDF Creator Pro potrafi także scalać kilka dokumentów różnego typu w jeden plik PDF. W programie znajdziemy również możliwość indywidualnego dopasowania ustawień bezpieczeństwa oraz meta danych. Istotną wadą aplikacji jest konieczność posiadania zainstalowanego pakietu Office w przypadku konwersji dokumentów stworzonych przy użyciu tego właśnie programu.

Jak zdobyć Simpo PDF Creator Pro za darmo?

Wystarczy odwiedzić i „polubić” profil producenta w serwisie Facebook. Wówczas odblokowany zostanie dostęp do formularza rejestracyjnego, umożliwiającego zdobycie bezpłatnej licencji.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.