Video Watermark Pro za darmo

Dodał: admin listopad - 2 - 2011

Kolejna promocja utrzymana w Halloween-owym klimacie. Producent oprogramowania, firma WonderFox soft wspólnie z zagranicznym serwisem TheWindowsClub rozdają narzędzie do nakładania cyfrowych znaków wodnych na pliki wideo. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Video Watermark Pro. Niniejszy produkt możemy nabyć w sklepie internetowym producenta po czasowo obniżonej cenie, wynoszącej 35$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta ważna jest do 30 czerwca.

 

Ci, którzy często tworzą i publikują w Internecie klipy wideo spotkali się pewnie przynajmniej raz z nieuprawnionym użyciem bądź przywłaszczeniem swojego materiału filmowego. Sposobem na oznaczenie autora filmu i dzięki temu zabezpieczeniem się  przed przywłaszczeniem jest umieszczenie na klipie znaku wodnego.

Do takich celów stworzony został właśnie Video Watermark Pro. Dzięki temu narzędziu szybko i łatwo nałożymy na filmy znaki wodne w postaci tekstu, obrazka, animowanego pliku GIF, kształtu czy logo. Dzięki wsparciu dla wsadowego przetwarzania plików program jest w stanie przetwarzać jednocześnie dziesiątki klipów. Producent zapewnia, że obsługa Video Watermark Pro jest bardzo prosta, a proces nakładania znaku wodnego to kwestia zaledwie kilku kliknięć.

Video Watermark Pro został także wyposażony w moduł umożliwiający prostą edycję klipu wideo. Na uwagę zasługuje również oparcie działania programu o koncepcję warstw, dzięki czemu możemy nakładać wiele znaków wodnych i tworzyć skomplikowane znaki w oparciu o wiele różnych elementów.

Video Watermark Pro może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Microsoft Windows 2000/ 2003/ XP/ Vista (x32/x64)/ 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 14 MB.

Jak zdobyć Video Watermark Pro za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu, korzystając z przycisku Free Download. Znajdziemy tam również klucz licencyjny, którego należy użyć podczas aktywacji produktu.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.