WinSysClean X2 za darmo

Dodał: admin listopad - 27 - 2011

Szybka akcja rozdawnicza w tureckim serwisie z darmowym oprogramowaniem. Do wzięcia jest narzędzie do optymalizacji i przyspieszania systemów z rodziny Windows, stworzone przez firmę Ultimate Systems. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu WinSysClean w wersji X2. Dzięki hojności producenta możemy tym razem zaoszczędzić równowartość 30$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Oferta wygasa jutro – 28 listopada o godz. 19:00.

 

WinSysClean X2 jest aplikacją służącą do automatycznej optymalizacji systemu Windows, dokonywanej m.in. poprzez usuwanie plików tymczasowych i innych śmieciowych danych niepotrzebnie zajmujących przestrzeń dyskową, nieużywanych bądź niepoprawnych wpisów rejestru, niepoprawnych skrótów oraz innych elementów.  Według deklaracji producenta, aplikacja używa złożonego algorytmu analizy rejestru, zapewniającego wysoką skuteczność w usuwaniu zbędnych danych. Niniejsza wersja produktu obsługuje 84 operacje naprawy i czyszczenia.

WinSysClean X2 posiada także moduły odpowiedzialne za tuning systemu Windows. Dzięki nim możemy szybko i łatwo zmienić tło ekranu logowania, utworzyć skrót na pulpicie lub skrót klawiaturowych do narzędzie bezpiecznego usuwania sprzętu, dezaktywować opcję automatycznego restartu systemu po instalacji poprawek bezpieczeństwa oraz wykonać wiele innych czynności.

W WinSysClean X2 znalazło się również zaawansowane narzędzie do monitorowania pracy i wydajności komputera, pozwalające na śledzenie takich parametrów jak użycie procesora (ze wsparciem do 32 rdzeni), użycie pamięci fizycznej, a także użycie dysku twardego. Dane są prezentowane w postaci wygodnego i skalowalnego wykresu.

WinSysClean X2 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 7/ Vista/ XP/ 2003 Server/ 2008 Server R2. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 18.8 MB

Jak zdobyć WinSysClean X2 za darmo?

Wystarczy, że odwiedzimy stronę organizatora promocji i zlokalizujemy dwa linki umieszczone w dolnej części wpisu. Interesujące nas odsyłacze to Indir/Download pozwalający na pobranie pliku instalacyjnego oraz Lisans/License umożliwiający wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Strona promocji


8 komentarzy to “WinSysClean X2 za darmo”

 1. AQ pisze:

  To jest jakaś lipa ponieważ od rana nie wysłano mi klucza.

 2. adam pisze:

  Program turecki.Co sie dziwisz.Dobrze ,że nie zarządali nr. konta i pinu. :)

 3. admin pisze:

  @adam Serwis organizujący promocję jest turecki, zaś sam program jest produkcji rumuńskiej. Był on już kiedyś oferowany na GOTD i z tego co pamiętam, prezentował się przeciętnie…

 4. Ard pisze:

  Dostał w końcu ktoś klucz? Bo ja nie. Może tu trzeba spróbować przez jakiś turecki serwer proxy.

 5. adam pisze:

  do Ard-admin napisał,że turecki prod rumuńskiej….poszukaj rubryki,że____ i have to pay credit card (raz dwa się odezwą)…ja oczywiście żartuję. :)

 6. adam pisze:

  rzuciłem okiem na stronę promocji.turek nabazgrał,że promocja obowiązuje 48 godź, i po tym czasie wyśle klucz.( o ile nie zapomni i nie zaśpi).powaga.słowo.

 7. adam pisze:

  programu nie pobierałem,ale z ciekawości (nudów) się zainteresowałem.Mustaffa odpisał,że jutro, po 19,roześlą klucze. ( jak nic ciekawszego nie wypadnie).

 8. AQ pisze:

  No to chyba coś mu wypadło bo klucza jak nie było, tak nie ma i bardzo wątpię aby kiedykolwiek został wysłany.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.