360Amigo System Speedup Pro za darmo

Dodał: admin grudzień - 14 - 2011

Tym razem promocja z cyklu „przeżyjmy to jeszcze raz” ;) Konkretnie chodzi o wygrzebaną z czeluści Internetu dosyć starą, ale o dziwo ciągle działającą ofertę oprogramowania do przyśpieszania i optymalizacji systemów Windows. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu 360Amigo System Speedup w wersji Pro. Standardowa cena tego produktu w wariancie z rocznym abonamentem to obecnie ok. 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej.

360Amigo System Speedup Pro to narzędzie przeznaczone do optymalizacji i przyśpieszania pracy komputera działającego pod kontrolą systemów z rodziny Windows. Producent obecnie udostępnia dwie wersje swojego produktu: całkowicie bezpłatną, acz posiadającą ograniczone funkcje aplikację 360Amigo System Speedup Free oraz niniejszy produkt, będący bardziej rozbudowanym wariantem. Dzięki zeszłorocznej, ale ciągle aktywnej promocji organizowanej wspólnie z Ghacks możemy sprawdzić działanie płatnego produktu.

360Amigo System Speedup zawiera między innymi moduł do oczyszczania systemu ze zbędnych śmieci, narzędzia do optymalizacji pracy komputera, a także komplet innych narzędzi, które pomogą przyśpieszyć nasz komputer. Producent zapewnia, że program posiada przejrzysty i prosty w obsłudze interfejs użytkownika, dzięki któremu z dobrodziejstw narzędzia będą mogli korzystać zarówno początkujący jak i zaawansowani użytkownicy. Rozwiązanie najczęściej występujących błędów i problemów to kwestia zaledwie kilku kliknięć.

Wśród prac jakie jest w stanie wykonać 360Amigo System Speedup Pro można wymienić m.in. czyszczenie rejestru systemowego, optymalizacja strefy autostartu i uruchamianych procesów, usuwanie zbędnych plików-śmieci, nieużywanych plików, a także śladów naszej aktywności w sieci, jak historia przeglądania, ciasteczka, pliki tymczasowe, itd.

Jak zdobyć 360Amigo System Speedup Pro za darmo?

Wystarczy przejść na stronie promocji, gdzie znajdziemy prosty formularz rejestracyjny. Po jego wypełnieniu zostaniemy przeniesieni na stronę wyświetlającą nasz klucz licencyjny oraz link do pobrania programu.

Strona promocji


2 komentarze to “360Amigo System Speedup Pro za darmo”

 1. AQ pisze:

  Bardzo lubię i cenię sobie ten program. Polecam.

 2. wojtek pisze:

  wygrzeb-test: pytanie brzmi- po co za cos placic skoro np. menadzer F.Fox oferuje nam to samo?
  Konktertnie:
  Programy z cyklu wiejski glupek action przepisane na kolanie z innych free aplikacji + dodany na otarcie łez rownież przepisany ccleaner.
  A moze ktos kupi? patent on life

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.