Abelssoft MoneyFox za darmo

Dodał: admin grudzień - 7 - 2011

Gościem dzisiejszej promocji w serwisie internetowym magazynu Chip jest oprogramowanie znanej nam już z podobnych akcji rozdawniczych, niemieckiej firmy Abelssoft, które pomoże nam zapanować nad domowymi finansami. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Abelssoft MoneyFox. Standardowa cena widniejąca w internetowym sklepie producenta to 20 euro. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Abelssoft MoneyFox to oprogramowanie przeznaczone do pomocy w zarządzaniu domowym budżetem. Aplikacja pozwala na wprowadzanie i przydzielanie do odpowiednich kategorii każdej transakcji z wykorzystaniem naszych finansów osobistych. Wygodne widoki podsumowań i listy transakcji pozwalają szybko zorientować się o aktualnej sytuacji domowego budżetu oraz sprawdzić, którędy uciekają pieniądze.

Abelssoft MoneyFox został wyposażony także w moduły pozwalające na prezentowanie historycznych danych w postaci miłych dla oka wykresów. Dzięki temu wystarczy chwila by sprawdzić, jak wyglądały przepływy pieniężne w przeszłości i dzięki temu odpowiednio zaplanować wykorzystanie środków finansowych w przyszłości. Producent chwali się również, że w programie mamy możliwość ustawiania przypomnień.

Abelssoft MoneyFox obsługuje funkcje profilów użytkowników, dzięki czemu każdy członek rodziny może oddzielnie śledzić stan swojego osobistego portfela. Oczywiście w takim przypadku przyda się funkcja zabezpieczania danych finansowych hasłem, tak by uniemożliwić dostęp do wrażliwych danych osobom postronnym.

Abelssoft MoneyFox został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 24.2 MB.

Jak zdobyć Abelssoft MoneyFox za darmo?

Wystarczy odwiedzić w tym celu stronę adwentowego kalendarza Chip i pobrać plik instalacyjny programu, klikając w przycisk Zum Download.

Strona promocji

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.