GOTD: ArcSoft Perfect365 za darmo

Dodał: admin grudzień - 14 - 2011

Dzisiaj administratorzy serwisu z promocjami oprogramowania – Giveaway of the Day proponują nam produkt firmy Arc Soft, służący do przeprowadzania błyskawicznego retuszu i modyfikowania cyfrowych zdjęć. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu ArcSoft Perfect365. Nabycie tego produktu na standardowych warunkach wiąże się z wydatkiem na poziomie ok. 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta pozostanie aktywna jedynie do jutra -15 grudnia, do godz. 9:00 rano.

ArcSoft Perfect365 to narzędzie przeznaczone do przeprowadzania szybkiego retuszu zdjęć bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy w zakresie fotografii cyfrowej. ArcSoft Perfect365 jest produktem pozwalającym na dopasowanie aż 21 cech zdjęć i portretów przy użyciu zaledwie jednego kliknięcia myszką!

Warto zauważyć, że firma ArcSoft chwali się wyróżnieniem otrzymanym na prestiżowych targach Consumer Electronics Show. Produkt ArcSoft Perfect365 zdobył tam nagrodę CES Innovations 2012 Design and Engineering Award.

Główne cechy produktu ArcSoft Perfect365:

  • szybki retusz zdjęć przy pomocy jednego kliknięcia
  • zestaw narzędzi do indywidualnej modyfikacji zdjęć.
  • Możliwość porównywania zdjęć przed i po zmianach; możliwość cofania wprowadzonych zmian
  • Udostępnianie retuszowanych zdjęć za pomocą serwisu Facebook oraz Twitter
  • Mechanizm wykrywania wielu twarzy na jednym zdjęciu
  • Możliwość modyfikacji kluczowych punktów wykrytej twarzy w celu poprawienia efektów retuszu.

ArcSoft Perfect365 został przeznaczony do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 23.7 MB.

Jak zdobyć ArcSoft Perfect365 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.