ArcSoft PrintCreations 3 za darmo

Dodał: admin grudzień - 20 - 2011

Samodzielną, świąteczną akcję rozdawniczą przygotowała firma ArcSoft. Co ciekawego znajdziemy biorąc w niej udział? Producent przygotował do rozdania narzędzie do projektowania i drukowania kartek, albumów, kalendarzy, itd. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu ArcSoft PrintCreations w wersji 3. Standardowo produkt ten jest oferowany w cenie ok. 30$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można skorzystać tylko do 26 grudnia.

ArcSoft PrintCreations 3 to bardzo proste w obsłudze narzędzie, pozwalające na szybkie i łatwe przygotowanie takich kreacji jak np. kartki okolicznościowe, albumy z wycinkami, kalendarze, proszury, plakaty, fotoalbumy, itd. Dzięki dostarczonemu wraz z produktem zestawowi gotowych szablonów przygotowanych przez profesjonalistów, przygotowanie efektownie wyglądającego projektu to kwestia zaledwie kilku chwil.

Print Creations 3 został wyposażony również na zestaw prostych narzędzi do edycji wstawianych zdjęć i obrazków u przy użyciu zaledwie kliknięć myszką. Do naszej dyspozycji oddano m.in. narzędzia do powiększania czy obracania zdjęć, a także modułów do korekty jasności, kontrastu, nasycenia oraz ostrości obrazów. Co więcej, producent chwali się, że do wstawianych zdjęć możemy łatwo dołączyć tekst. Znajdziemy tu też np. narzędzie do usuwania efektu czewonych oczu.

Zwieńczeniem procesu projektowania naszych własnych kreacji jest możliwość ich wydrukowania w domowych warunkach. ArcSoft PrintCreations 3 posiada moduł inteligentnego kreatora wydruku przeprowadzającego nas na przez konfigurację drukowania z użyciem profesjonalnego modułu. Oprócz drukowania możemy zdecydować się na zapis gotowego projektu w postaci pliku graficznego, tak by opublikować go w Internecie czy przesłać znajomym.

Jak zdobyć ArcSoft PrintCreations 3 za darmo?

Należy wejść na stronę promocji i kliknąć przycisk Add to cart. Zostaniemy wówczas przeniesieni do internetowego sklepu producenta, gdzie będziemy musieli przejść przez standardową procedurę zakupu. Pole z kodem promocyjnym zostanie wypełnione automatycznie, dzięki  czemu cena produktu wynosić będzie okrągłe 0$.

Strona promocji


2 komentarze to “ArcSoft PrintCreations 3 za darmo”

  1. Tomek pisze:

    Po instalacji właściwego programu pojawia się okno z kolejnymi jak Panoram, Darkroom itd no i oczywiście Toolbar Ask.

  2. przemo77 pisze:

    Mam pytanie czy to prawda,że ten program zostawia znaki wodne na gotowych projektach ?

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.