CDRWIN 9 Basic ponownie za darmo

Dodał: admin grudzień - 12 - 2011

Jeżeli nie zdążyliście skorzystać z poprzedniej promocji oprogramowania od firmy Engelmann Media to nic straconego. Dziś w kalendarzu adwentowym Chip ponownie możemy znaleźć legendarne narzędzie do nagrywania płyt. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu CDRWIN w wersji 9 Basic. Koszt zakupu tego produktu w internetowym sklepie producenta to 20 euro. Aplikacja została wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Firma Engelmann Media najwyraźniej chciała odwiedzić wszystkie niemieckie kalendarze adwentowe z oprogramowaniem i sprawić, by CDRWIN 9 był obecny w każdym z nich. To już trzecia i (prawdopodobnie) ostatnia odsłona przedświątecznej promocji z CDRWIN 9 w roli głównej.

CDRWin 9 Basic dzięki swojej długoletniej obecności na rynku oprogramowania do kopiowania płyt CD zdążył się dorobić miana prawdziwej legendy. Jest to bowiem jeden z najstarszych programów tego typu. Choć w dzisiejszych czasach jego sława nieco przebrzmiała to jednak ciągle jest to produkt całkiem popularny i posiada dosyć spore grono wiernych użytkowników.

Co takiego jest w tym produkcie? Jak chwali się producnet CDRWin 9 Basic to niewielka waga programu, prosty i czytelny interfejs użytkownika oraz bardzo duże możliwości, co sprawia że jest on często wybieranym narzędziem przez bardziej zaawansowanych użytkowników.

Główne możliwości standardowej wersji programu CDRWIN 9 Basic:

 • bezpośrednie kopiowanie płyt CD/DVD z danymi, grami oraz muzyką
 • tworzenie i wypalanie obrazów ISO, BIN, XMD oraz plików CUE
 • authoring płyt CD kompatybilnych z Orange Book, a także płyt DVD oraz Blu-Ray
 • mastering płyt zgodny z ISO9660, włączając w to obsługę długich nazw plików (Joliet)
 • authoring płyt CD kompatybilnych z Red Book
 • Wsparcie dla nagrywania Disc at Once, Track at Once oraz Session at Once
 • rippowanie muzycznych płyt CD do MP3/WMA oraz WAV
 • oraz wiele innych…

Powyższa lista funkcji dotyczy standardowej wersji programu CDRWIN 9 Basic. Oferowany w tej promocji produkt został oznaczony dodatkiem Basic, oznacza to więc, że jest to wersja być może nieco okrojona lub o mniejszej funkcjonalności niż program obecny na sklepowych półkach. Czym konkretnie różnią się oba te produkty? Na to pytane ciężko odpowiedzieć ponieważ na stronie promocji oraz w serwisie producenta brakuje jakichkolwiek informacji na ten temat.

Według zapewnień producenta, aplikacja bez problemu będzie działać na komputerach wyposażonych w systemy operacyjne Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 21.5 MB.

Jak zdobyć CDRWIN 9 Basic za darmo?

Wystarczy odwiedzić w tym celu stronę adwentowego kalendarza Chip i pobrać plik instalacyjny programu, klikając w przycisk Zum Download.

Strona promocji


2 komentarze to “CDRWIN 9 Basic ponownie za darmo”

 1. Stanisław pisze:

  Program ma nieaktywne dwie funkcje:
  Tools(Erase disc,Finalize disc,Disc info,Sector Viever),
  Video(Record a Video_TS,Folder to DVD),
  Aktywne funkcje to:
  Copy Disc,
  Data,
  Audio,
  Settings.
  Czyli jest podobny do CloneCD.

 2. admin pisze:

  Dzięki za informacje.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.