CinemaHD 2.0 za darmo

Dodał: admin grudzień - 16 - 2011

Nie macie już dość promocji firmy Engelmann Media? ;) Mam nadzieję, że nie bo właśnie trwa kolejna akcja rozdawnicza niemieckiego producenta. A do wzięcia jest tym razem narzędzie do konwersji plików wideo w standardzie SD oraz HD. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu CinemaHD w wersji 2.0. Produkt ten jest obecnie wyceniany aż na 40 euro, więc taką sumę możemy zaoszczędzić. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Promocja będzie aktywna tylko przez 24 godziny od chwili publikacji w serwisie organizatora.

Jak chwali się producent, CinemaHD 2.0 to rewolucyjny program przeznaczony do zwiększania rozdzielczości oraz ulepszania filmów bez potrzeby angażowania w to drogiego profesjonalnego sprzętu lub jeszcze droższych, wyspecjalizowanych studiów filmowych. Z pomocą aplikacji możemy np. przetworzyć film nagrany za pomocą telefonu komórkowego do postaci, którą odtworzymy w stacjonarnym odtwarzaczu DVD, czy dokonać konwersji filmów ze zwykłej płyty DVD do formy filmu w standardzie HD. Wszystko to dzięki wykorzystaniu rewolucyjnego mechanizmu ODU – Object Detection Upscalin, redukującego i ukrywającego artefakty powstałe podczas skalowania obrazu, a niedostępnego przy wykorzystaniu standardowych mechanizmów  Spline czy Lanczos.

Ponadto producent wskazuje na inną bardzo przydatną funkcję programu CinemaHD 2.0. Aplikacja umożliwia zmianę rozdzielczości konwertowanego obrazu bez potrzeby odcinania części klatki filmowej czy dodawania obramowania. W związku z tym możemy pozbyć się denerwującego problemu zniekształconego obrazu czy czarnych pasów po bokach właściwej klatki filmu. Firma Engelmann Media nazwała tą funkcję nieliniowym rozciąganiem, opartym na inteligentnym algorytmie wyliczającym informacje na temat dodatkowych bitów informacji występujących na obszarach dotychczasowego czarnego obramowania. Dzięki temu – zdaniem producenta – korzystając z CinemaHD 2.0 możemy raz na zawsze pozbyć się efektu czarnych pasów.

CinemaHD 2.0 jest w stanie tworzyć klipy wideo do różnego typu urządzeń, jak np.  Sony PlayStation 3, Microsoft Xbox 360, Apple TV, odtwarzacze DVD, odtwarzaczeMPEG-4, dyski twarde z funkcją odtwarzania, klienci strumieniowego przesyłania danych, komputery typu Media Center i inne. Producenta zapewnia, że korzystanie z produktu jest bardzo proste, a konwersja materiału z płytki DVD to kwestia zaledwie kilku kliknięć.

CinemaHD 2.0 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 18.6 MB.

Jak zdobyć CinemaHD 2.0 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i za pomocą opublikowanego tam odsyłacza Download pobrać plik instalacyjny produktu. Podczas instalacji program umożliwi nam uzyskanie bezpłatnego klucza licencyjnego.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.