CrazyTalk 6 za darmo

Dodał: admin grudzień - 4 - 2011

Po dłuższej przerwie, dzięki jednemu z zagranicznych kalendarzy adwentowych, powraca do nas promocja oprogramowania firmy Realillusion, służącego do transformacji i ożywiania zwykłych, statycznych zdjęć. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu CrazyTalk 6 w wersji Special Edition. Biorąc udział w tej akcji rozdawniczej możemy zaoszczędzić szacunkowo ok. 50$. Aplikacja prawdopodobnie posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

CrazyTalk 6 sprzęga animację twarzy z rewolucyjną techniką sterowania marionetką w czasie rzeczywistym umożliwiając kontrolowanie wyrazów twarzy postaci. Narzędzia animacji twarzy dostępne w CrazyTalk 6, tworzone z myślą o elastyczności, dopasowują się do projektów wideo i interaktywnych Adobe Premiere, After Effects i Flash oferując jednocześnie zapis wideo współpracującego płynnie z Sony Vegas, Ulead Video Studio i Magix Movie Edit Pro.

Przy okazji muszę wspomnieć, że przedmiotem poprzednich tego typu promocji był program CrazyTalk 6 SE w niemieckiej wersji językowej. Były to jednak akcje rozdawniczego organizowane przez serwis internetowych niemieckiego czasopisma Chip. Tym razem organizatorem jest brytyjski magazyn poświęcony fotografii cyfrowej, można więc spodziewać się, że interfejs będzie w języku angielskim.

Jak zdobyć za darmo CrazyTalk 6 SE?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i pobrać plik instalacyjny produktu, który został ukryty pod odnośnikiem, oznaczonym jako Download CrazyTalk 6 SE.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.