Cyberlink YouCam 3 za darmo

Dodał: admin grudzień - 14 - 2011

Gościem adwentowego kalendarza z bezpłatnym oprogramowaniem od serwisu Chipa jest dziś z kolei bardzo dobrze znana firma Cyberlink, która udostępniła swój produkt służący do modyfikacji obrazu przesyłanego z kamery internetowej. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Cyberlink YouCam w wersji 3. Produkt w najnowszej wersji jest obecnie oferowany w cenie ok. 35$. Aplikacja posiada standardowo interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Firma Cyberlink najwyraźniej również nie przepada za rozdawaniem w miarę nowych wersji swoich produktów. Do naszej dyspozycji został oddany produkt Cyberlink YouCam w wersji 3, tymczasem na stronach serwisu producenta oferowana jest już wersja oznaczona numerem 5.

Cyberlink YouCam 3 to oprogramowanie przeznaczone dla posiadaczy i użytkowników kamer internetowych, którzy chcieliby nieco urozmaicić i uprzyjemnić rozmowy, pogawędki i chaty z wykorzystaniem wspomnianych urządzeń. Cyberlink YouCam 3 dostarcza zestaw efektów wideo, które pozwolą zmodyfikować obraz przesyłany z kamery i wprowadzić śmieszne bądź dziwne elementy. Poczynione przez nas zmiany będą widziane przez wszystkie aplikacje wykorzystujące kamery internetowe.

Ponadto firma Cyberlink wskazuje, że Cyberlink YouCam 3 oprócz śmiesznych efektów uprzyjemniających rozmowy przez komunikatory, przyda się też do bardziej poważnych zastosowań. Autorzy deklarują, że znajdziemy tu zestaw narzędzi, które pozwolą m.in. poprawić jakość przesyłanego obrazu. Cyberlink YouCam 3 możemy z powodzeniem wykorzystać podczas przeprowadzania konferencji, szkoleń czy filmów instruktażowych. Aplikację możemy również wykorzystać to budowania systemu monitoringu opartego na kamerach internetowych.

Cyberlink YouCam 3 został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 87.4 MB.

Jak zdobyć Cyberlink YouCam 3 za darmo?

Wystarczy odwiedzić w tym celu stronę adwentowego kalendarza Chip i pobrać plik instalacyjny programu, klikając w przycisk Zum Download. Na stronie promocji opublikowano także klucz licencyjny, którego należy użyć podczas aktywacji produktu.

Strona promocji


2 komentarze to “Cyberlink YouCam 3 za darmo”

  1. lec pisze:

    Jak zdobyć Ashampoo Undeleter za darmo?

    czy info dotyczy tego programu? a moze innego?

  2. admin pisze:

    chochlik namieszał i wstawił nagłówek ze starej promocji ;) Opis jak najbardziej dotyczy promocji Cyberlink. Już poprawione.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.