DiskBoss Pro 2.0 przez 24h za darmo

Dodał: admin grudzień - 10 - 2011

Firma Flexense z okazji zakończenia prac na drugą odsłoną programu DiskBoss zaoferowała krótką promocję rozdawniczą, dzięki której możemy stać się posiadaczami oprogramowania do zarządzania i wykonywania operacji na plikach. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu DiskBoss Pro w wersji 2.0. Standardowa cena tego produktu, widniejąca w serwisie producenta to 25$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Oferta będzie aktywna przez 24 godziny od chwili publikacji przez producenta informacji o promocji.

 

Jak możemy przeczytać na stronie domowej produktu, DiskBoss Pro 2.0 to zaawansowane rozwiązanie w dziedzinie zarządzania dyskami i plikami, a także umożliwiające wyszukiwanie i klasyfikowanie plików, wykonywanie analizy zawartości pliku, wykrywanie i usuwanie duplikatów plików, organizowanie plików na podstawie reguł zdefiniowanych przez użytkownika, kopiowanie dużych ilości plików, synchronizowanie zawartości dysków i folderów, a także oczyszczanie dysku twardego i usuwanie zbędnych plików-śmieci.

Wszystkie operacje związane z zarządzaniem plikami zostały zintegrowane w jednym miejscu, a dzięki scentralizowanemu i przyjaznemu interfejsowi użytkownika wykonywanie poszczególnych operacji wymaga od nas zaledwie jednego kliknięcia myszką. DiskBoss Pro 2.0 umożliwia zdefiniowanie najczęściej wykonanych operacji i ich zautomatyzowane wykonywanie.

DiskBoss Pro 2.0 współpracuje z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000, XP, Vista, Windows 7, Windows Server 2003, Windows Server 2008, Windows Storage Server 2008. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5 MB.

Jak zdobyć DiskBoss Pro 2.0 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę, na której opublikowano informacje o wydaniu nowej wersji. Producent zdecydował się na zamieszczenie klucza licencyjnego, który umożliwia aktywację pełnej wersji. Aktywacji należy dokonać w ciągu 24 godzin od chwili publikacji.

Strona promocji

Plik instalacyjny


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.