DoremiSoft Webcam Studio za darmo

Dodał: admin grudzień - 31 - 2011

Własną świąteczno-noworoczną promocję rozdawniczą przygotowała firma DoremiSoft, specjalizująca się w produkcji oprogramowania multimedialnego. Producent oferujące kompletne narzędzie do modyfikacji obrazu z kamer internetowych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu DoremiSoft Webcam Studio. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 40$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Z promocji można korzystać do 9 stycznia 2012 roku, do godz. 18:00.

 

DoremiSoft Webcam Studio to uniwersalny komplet narzędzi pozwalający na modyfikację i urozmaicenie obrazu przesyłanego za pomocą kamerek internetowych.  Z pomocą możemy stworzyć wirtualną kamerę transmitującą obraz z klipów wideo, animacji flash lub statycznych obrazów. Możemy także wzbogacić strumień przesyłany przez tradycyjną kamerę internetową o takie dodatki jak napisy czy elementy graficzne.

DoremiSoft Webcam Studio współpracuje z wszystkimi aplikacjami oraz usługami internetowymi wykorzystującymi kamery internetowe. Producent oddał do naszej dyspozycji szereg efektów graficznych, pozwalających na zniekształcanie lub modyfikacje obrazu. Skorzystać możemy m.in. z różnorodnych filtrów graficznych, ramek oraz scenerii 2D i 3D.

DoremiSoft Webcam Studio oprócz funkcji modyfikujących obraz, został wyposażony także w opcję tworzenia zrzutów ekranu i zapisu konkretnych klatek strumienia. Z powodzeniem możemy również zarejestrować całą transmisję w postaci klipu wideo, który następnie można umieścić np. w serwisie YouTube lub na własnym blogu. Dla osób zmęczonych wszystkimi modyfikacjami producent przygotował przycisk pozwalający na wyczyszczenie wszystkich zastosowanych efektów za pomocą jednego kliknięcia.

Jak zdobyć DoremiSoft Webcam Studio za darmo?

Tym razem nie jest to zwykła promocja, bowiem producent wymaga od nas aktywnego udziału. Z opisu promocji wynika, że musimy przetestować jeden z programów producenta, a następnie przysłać za pomocą poczty elektronicznej krótki raport zawierający wskazane przez producenta dane. W odpowiedzi otrzymamy darmową licencję. Więcej informacji oraz zestaw pytań na które musimy odpowiedzieć znajdziecie na stronie promocji.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.