Empire Earth Gold Edition za darmo

Dodał: admin grudzień - 13 - 2011

Do Świąt coraz bliżej, ale to jeszcze nie koniec atrakcji ze strony producentów i dystrybutorów oprogramowania. Serwis Good Old Gagmes (GOG) oferuje sprawdzony hit z kategorii gier strategicznych RTS, w sam raz na długie zimowe wieczory. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa gra Empire Earth 1 w wersji Gold Edition. Standardowa cena tego produktu to ok. 5 euro. Produkt z niniejszej promocji posiada interfejs w języku angielskim. Czasu na skorzystanie z oferty nie jest wiele – grę możemy pobierać za darmo tylko do 14 grudnia.

 

Empire Earth Gold Edition to gra z gatunku strategii czasu rzeczywistego (RTS), która została stworzona przez studio Stainless Steel, w skład którego wchodząca fachowcy odpowiedzialni za stworzenie bardzo popularnej i świetnie wykonanej strategii Age of Empires. Jeżeli ta nazwa nie jest Wam obca, to Empire Earth Gold Edition również powinna przypaść Wam do gustu. Chociaż gra została wydana w 2001 roku, a więc od premiery minęło już 10 lat, to ciągle ten swoisty dinozaur w branży cyfrowej rozrywki, może zaoferować nam długie godziny interesujących i wciągających rozgrywek.

Serwis Gry-online tak oto opisuje ów produkt:

Gra pozwala na rozgrywkę w kilku trybach: można niczym w Cywilizacji prowadzić swój naród (m.in. Greków, Anglików, Francuzów i Niemców) poprzez pół miliona lat rozwoju ludzkości (od paleolitu do epoki nanotechniki); można rozegrać jedną z czterech kampanii, gdzie obejmując pieczę nad postacią historyczną (np. baronem Ringhofebnem) musimy osiągnąć z góry założone cele; lub też zagrać z komputerem w trybie skirmish. Empire Earth zachwyca możliwościami rozwoju oraz ilością dostępnych technologii i jednostek. Występuje tu ponad 200 różnorodnych jednostek pochodzących z różnych epok (na przykład: paleolityczny chłop z oszczepem, kawalerzysta Napoleoński, współczesny czołg), oczywiście w danej epoce mamy dostęp tylko do odpowiednich dla niej oddziałów. Bitwy mogą toczyć się na wodzie (i pod nią), na lądzie i w powietrzu. W charakterze jednostek specjalnych spotkamy też wielu znajomych z książek historycznych, między innymi Aleksandra Wielkiego, Napoleona, czy Churchilla.

Grę Empire Earth Gold Edition powinniśmy uruchomić bez najmniejszych problemów na systemach operacyjnych Microsoft Windows XP, Windows Vista, Windows 7 (32 & 64 bit). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 538 MB.

Jak zdobyć Empire Earth Gold Edition za darmo?

Wystarczy odwiedzić serwis producenta i kliknąć przycisk download now. Wówczas zostaniemy poproszeni o założenie bezpłatnego konta w systemie serwisu. Po zakończeniu procedury i zalogowaniu się na własne konto uzyskamy możliwość pobrania produktu.

Strona promocji


2 komentarze to “Empire Earth Gold Edition za darmo”

  1. Tomek pisze:

    „Kupiłem” tą grę w promocji i… nie działa na Windows 8 Developer Preview. A problemy takie same jak na Windows 7 – więc… Do zestawu powinni dorzucać Windowsa XP.

  2. Sebastian pisze:

    Ja grałem na Win xp i było ok teraz mam win 8 i nie chce się uruchomić próbowałem zgodności ale nadal nic. Pod win 7 chodzi bo żonka ma zainstalowane i jest ok.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.