Franzis onlineTV 6 za darmo

Dodał: admin grudzień - 17 - 2011

W adwentowym kalendarzu internetowego serwisu magazynu Chip czeka dziś na nas oprogramowanie od firmy Franzis, pozwalająca na odbieranie za pośrednictwem komputera stacji radiowych i telewizyjnych emitujących swoje audycje za pomocą Internetu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Franzis onlineTV w wersji 6. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie 20 euro. Instalator produktu w języku niemieckim (specjalna wersja dla Chip).

 

Franzis onlineTV 6 to produkt w sam raz na nudne zimowe wieczory. Aplikacja umożliwia bowiem odbiór stacji radiowych i telewizyjnych, udostępniających strumień ze swoim sygnałem za pośrednictwem sieci Internet. Według producenta do naszej dyspozycji  oddano ponad 1000 stacji radiowych i telewizyjnych, wśród których być może znajdą się również jakieś polskojęzyczne kanały.

Franzis onlineTV 6 umożliwia więc przekształcenie komputera w odbiornik telewizyjny i radiowy bez potrzeby przeprowadzania inwestycji w postaci tunerów telewizyjnych czy radiowych. Producent zapewnia również, program umożliwia odbiór tylko legalnych i udostępnianych bezpośrednio przed nadawców strumieni, nie musimy więc obawiać się odpowiedzialności karnej.

Z tak przedstawionego – w oparciu o dane producenta – opisu, wynika że Franzis onlineTV 6 nie jest żadnym nadzwyczajnym narzędziem, a przypomina raczej jednej z produktów, na które boom wystąpił już kilka lat temu. Aplikacja wydaje się być w istocie agregatorem treści z całego Internetu i jedyną jej mocną stroną może być fakt, że producent przyłożył się do stworzenia dobrego produktu i zebrał pokaźny wachlarz strumieni.

Franzis onlineTV 6 uruchomimy bez problemów na komputerach wyposażonych w systemy Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 14.3 MB.

UWAGA! Liczba promocyjnych licencji została ograniczona do 30 000 sztuk!

Jak zdobyć Franzis onlineTV 6 za darmo?

Wystarczy odwiedzić w tym celu stronę adwentowego kalendarza Chip i pobrać plik instalacyjny programu, klikając w przycisk Zum Download.

Strona promocji

 


4 komentarze to “Franzis onlineTV 6 za darmo”

 1. adam pisze:

  chyba już nie aktualne,bo nie widzę formularza do klucza.poza tym na stronie niemcy się skarżą,że nie ma niemieckich kanałów,co jest możliwe,bo w opisie jest napisane,że jak chcesz oglądać więcej kanałów to wykup coś tam.eeee .zmarnowałem tylko 14 mb.myślę,że można znaleźć gratisowy zamiennik.

 2. hist1410 pisze:

  Klucz można uzyskać instalując program. Klikając „Internet” przeniesie Cię na stronę Franzis, gdzie uzyskasz klucz. Jeśli jesteś u nich zalogowany, to odpadnie Ci proces rejestracji. Jeśli jesteś u nich nowy, to musisz się najpierw zarejestrować. Później pozostaje czekać na ID i kod. Ja czekałem ponad 15 minut. A proces rejestracji przeprowadziłem dziś po 8, ponieważ po północy strona Franzis się zapchała.

  Co do programów – pewnie można znaleźć darmowy lepszy odpowiednik, ale darowanemu się w zęby nie zagląda. Z polskich kanałów jest bieda, tylko ITV, Toya TV i TV Trwam (ci to się wszędzie znajdą :)). Z angielskich głównie kanały informacyjne plus Islam TV, Tapture TV i Showcase 2, z USA 14 kanałów, których nazwy nic mi nie mówią poza Fox 11 KTTV.

  Jakość obrazu u mnie jest fatalna, ale pewnie dlatego, że nie potrafię ustawić tego programu. A nie potrafię go ustawić, ponieważ NIE ZNAM NIEMIECKIEGO.

  Wielka prośba, do osób, które znają ten język, aby w kilku krokach napisały, co trzeba zrobić, aby odbierać kanały niemieckie

 3. hist1410 pisze:

  Na górze jest kilka literówek i dziwnej składni zdań, za co przepraszam, ale to efekt pracy z goglowskim tłumaczem :). Za szybko wchodzę w naśladownictwo :).

  Spędziłem jeszcze z programem 20 minut, klikając tu i tam. Nawet zarejestrowałem się darmowo na jeszcze jednej stronie. Ale sumując – nie warto tracić czasu na ten program. Jakość video jest słabiutka, ilość stacji niewielka. Zajrzałem na ichnią ofertę klipów video i na dwie próby, żadna nie zakończyła się powodzeniem.

 4. adam pisze:

  dałem sobie spokój z tym.niemcy kpią z tego…….tłumaczenie google….Siedzę tu z przyjaciółmi, i zawsze nas śmiać na chip-Advenskalender, a przed
  wszystkie o użytkownikach, którzy byli zachwyceni, gdy tyle razy nabrać co starożytne chip……….Należy również podkreślić, że to oprogramowanie nie oferuje jeden kanał normalnego TV niemiecki! …..hist1410 -odpuść sobie to.ja kiedyś nawet w jakimś toolbarze znalazłem i radio i tv. za free.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.