FreeTunes 3.0 za darmo

Dodał: admin grudzień - 23 - 2011

Przedostatni dzień promocji oprogramowania w adwentowym kalendarzu PC Welt to kolejna już  w ciągu ostatnich kilku dni szansa na zdobycie produktu firmy Engelmann Media, który pomoże nam w wykonywaniu konwersji plików muzycznych. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu FreeTunes w wersji 3.0. Dzięki tej akcji rozdawniczej możemy zaoszczędzić równowartość 20 euro. Aplikacja jest standardowo wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

FreeTunes 3.0. to narzędzie, które pozwoli nam przekonwertować posiadane przez nas muzyczne płyty CD i DVD, a także pliki wideo do obecnie najpopularniejszych formatów zapisu plików audio. Zdaniem producenta taki zabieg pozwoli nam na cieszenie się ulubionymi nagraniami bez obaw o uszkodzenie oryginalnego nośnika, a z drugiej strony zapewni bezproblemowe odtwarzanie utworów w przyszłości.

FreeTunes 3.0 pozwala na rippowanie ścieżek dźwiękowych z płyt audio CD oraz video DVD, konwersję plików muzycznych, audiobooków, podcastów, a także wyciąganie ścieżek dźwiękowych z klipów wideo. Wśród formatów wyjściowych konwertowanego materiału do wyboru mamy takie formaty jak MP3, AAC, OGG, WMA & WAV. Producent chwali się, że z pomocą tego narzędzia bez problemów stworzymy dzwonek np. dla urządzenia iPhone.

FreeTunes 3.0 może działać pod kontrolą systemów operacyjnych Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 22 MB.

Jak zdobyć FreeTunes 3.0 za darmo?

Wystarczy odwiedzić dzisiejszą odsłonę kalendarza adwentowego i pobrać paczkę z plikiem instalacyjnym programu, wykorzystując do tego celu przycisk Zur Vollversion.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.