FrontFace za darmo

Dodał: admin grudzień - 23 - 2011

Pod przedostatnim prezentem z kalendarza adwentowego Chip kryje się z kolei oprogramowanie przygotowane przez firmę Mirabyte, przekształcające standardowy interfejs Windows w podobny do tego, znanego z urządzeń przenośnych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu FrontFace w wersji 1.2.9. Dzięki hojności i uprzejmości tego producenta mamy szansę zaoszczędzić równowartość 40$. Aplikacja została wyposażona m.in. w interfejs w polskiej wersji językowej.

 

FrontFace to nakładka na interfejs systemów operacyjnych Windows, która pozwoli cieszyć się zupełnie przeprojektowanym interfejsem graficznym, na wzór współczesnych interfejsów znanych z urządzeń przenośnych. FrontFace pozwala na zmianę komputera z systemem Windows na pokładzie, w nowoczesne urządzenie umożliwiające szybki dostęp do przeglądarki internetowej oraz najczęściej wykonywanych zadań i uruchamianych aplikacji.

Duże ikony i inne elementy interfejsu to ukłon przede wszystkim w stronę posiadaczy urządzeń z niewielkim ekranami, ale również w stronę użytkowników korzystających z ekranów dotykowych. FrontFace obsługuje zarówno ekrany dotykowe, jak również inne urządzenia wskazujące, np. mysz czy touchpad. FrontFace współpracuje z wszystkimi zainstalowanymi w komputerze aplikacjami.

Ciekawą funkcją jest spersonalizowana strona startowa z możliwością dodawania widgetów, takich jak np. zegar, kalendarz, nagłówki wiadomości, itd. Producent chwali się również funkcjonalnością zintegrowanego centrum powiadamiania, które pozwala na agregację treści z wielu źródeł, np. RSS, e-mail, Twitter, itd.

FrontFace został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 9 MB.

 

 

Jak zdobyć FrontFace za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę organizatora promocji i skorzystać z odnośnika Zum Download, by pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji


8 komentarzy to “FrontFace za darmo”

 1. Zen50 pisze:

  Wszystko ok, tylko jak dostać klucz.Na stare lata muszę korzystać,ze słownika niemieckiego,ale i to nie przyniosło efektu.Klikałem wszystkie odnośniki po koleji,ale zaden nie przekierował do zdobycia darmowej licencji- oczekuję pomocy od admina.Z opoważaniem.Przy okazji życzę Wesołych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego nowego Roku!

 2. admin pisze:

  Poniżej bezpośredni link do formularza:
  https://www.mirabyte.com/de/support/registrierung.html?regid=ffsechip

  Po wypełnieniu na skrzynkę trafi wiadomość, w której umieszczono link do potwierdzenia rejestracji. Po jego uruchomieniu zostaniemy przeniesieni na stronę z kluczem licencyjnym.

 3. Damian pisze:

  Jak oceniacie ten program ? Warto instalować ?

 4. adam pisze:

  zainstalował to ktoś z Was ? obciąża system ? i jeszcze jedno-dlaczego na stronie promocji aż 86% głosów na nie ? czyżby coś nie tak z tym bajerkiem ? hmmm…

 5. Piko pisze:

  Dlaczego na nie,ja wiem dlaczego.Ogólnie nie odczułem pogorszenia wydajności.Na pierwszą sprawę aplikacja próbuje narzucić swoją przeglądarkę www,ale w ustawieniach można wskazać plik exe np:Firefoksa.Problemem mi się wydaje pasek narzędziowy z prawej strony,powinien być automatycznie ukrywany,np: po 10sek.A jak ruszysz poza pulpit w prawo powinien się automatycznie pokazać,chcąc nie chcąc jak otworzysz firefoksa,to na 17 calowym ekranie denerwuje ten pasek.Ale dwoma kliknięciami można go u góry na belce wyłączyć,za to w ustawieniach można włączyć,większą belkę z ikonami z pulpitu.A program całkowicie wygasić,kto ma Vistę wie co mówię,sprawdzałem rożne programy.I żaden nie potrawił zwiększyć ikon na dolnej belce,tak żeby było jak w Windows Seven ,Nawet Seven Remix for Vista transformation pack,tego nie potrafił zrobić.Jeśli ktoś ma Vistę to polecam,w każdej chwili można go bezproblemowo wyłączyć.Nie robi też bałaganu w systemie jak inne podobne aplikacje.Tylko pamiętajcie w razie czego,najpierw wyłączamy pasek a potem odinstalowujemy go.Wiele ludzi narzeka na programy,ale to chyba logiczne ze wpierw trzeba wyłączyć program,a dopiero wtedy go się odinstalowuje.

 6. Piko pisze:

  A i najważniejsze jak ktoś lubi,testować nowe funkcję.I umie dobrze się posługiwać komputerem to też polecam ten program.Program wprowadza jeszcze więcej nowatorskich opcji wyglądu pulpitu,niż przyszły Windows 8 ,widziałem na You Tube ,W 8 w akcji.A ten program można powiedzieć,jest wymarzony dla osób ciekawskich.Po za tym za darmo można przetestować wygląd który będzie w Windows 8.Wiele ludzi przyzwyczajonych do tradycyjnego menu i pulpitu,narzekają.No ale coś za coś,ale za to komfortowo można z dalsza posługiwać się komputerem.Tyle ze taka funkcjonalność to bardziej do PC .Jeśli ktoś trzyma lapka w dłoniach,to po co mu duże ikony itp.Co innego osoba posługująca się komputerem z odległości 1-1,5 metra.

 7. adam pisze:

  dzięki Piko.jak nie spowalnia , to spróbuję na vistę.ps.dawno,dawno temu był niejaki window blinds na xp.ten potrafił, w zależności od skórki,nie tylko ikony,ale i cały pasek powiększyć.o ile dobrze pamiętam.

 8. adam pisze:

  spodziewałem się,że przeobrazeniu ulegnie wszystko,najgłębiej jak sie da,a nie tylko okno główne i poprzekładane aplikacje.chyba na dłużej nie warto tego stosować. ;(

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.