GOTD: 1AVCenter 2.3.1 za darmo

Dodał: admin grudzień - 16 - 2011

W serwisie z promocjami oprogramowania – Giveaway of the Day możemy dziś znaleźć ofertę przygotowaną we współpracy z firmą PCWinSoft Systems zajmującą się produkcją oprogramowania do przechwytywania obrazu i dźwięku. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu 1AVCenter w wersji 2.3.1. Zakup narzędzia na stronie producenta wiąże się z wydatkiem w wysokości 99$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Z oferty można skorzystać jedynie do jutra – 17 grudnia, do godz. 9:00 rano.

 

Promocja ta jest ciekawą ofertą dla wszystkich entuzjastów oprogramowania do przechwytywania. 1AVCenter 2.3.1 jest bowiem chyba najbardziej rozbudowanym produktem firmy PCWinSoft Systems, stanowiącym prawdziwy kombajn do przechwytywania i transmitowania strumieni wideo oraz audio. Program ten łączy funkcje kilku innych aplikacji dostępnych w ofercie tego producenta, nie powinien więc dziwić fakt, że standardowa cena produktu została ustawiona dosyć wysoko.

Czego możemy spodziewać się po tym narzędziu? Pomoc w odpowiedzi na to pytanie może stanowić wykaz funkcji przedstawiony na stronie producenta. 1AVCenter 2.3.1 pozwala m.in na:

  • nagrywanie filmów wideo bezpośrednio z serwisów udostępniających klipy wideo oraz odtwarzaczy wideo, z pominięciem zabezpieczeń DRM
  • przechwytywanie obrazu z pulpitu lub poszczególnych okien bezpośrednio do pliku AVI albo WMV
  • transmisję ścieżki wideo oraz audio przechwyconych z komputera, kamerki internetowej, kamery cyfrowej lub tunera telewizyjnego
  • zdalne monitorowanie swojej kamerki internetowej, ekranu komputera, a także podłączonego mikrofonu
  • zapis do pliku MP3 lub WMA każdego rodzaju strumienia audio odtwarzanego w komputerze, bez względu na jego pochodzenie
  • zapis plików wideo z tunera telewizyjnego, kamery, magnetowidu przy użyciu złącz S-Video, USB, Composite (Chinch) oraz FireWire
  • automatyczne przechwytywanie obrazu z ekranu komputera lub kamery internetowej w postaci plików JPG i ich wysyłanie za pośrednictwem protokołu FTP.

1AVCenter 2.3.1 został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft Windows 98/ Me/ NT4/ 2000/ XP/ 2003/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.11 MB.

Jak zdobyć 1AVCenter 2.3.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.