GOTD: AllMySongs Database 2.1 za darmo

Dodał: admin grudzień - 11 - 2011

Na koniec tygodnia administratorzy serwisu Giveaway of the Day ponawiają pojawiającą się co kilka miesięcy promocję oprogramowania wyprodukowanego przez firmę FOTIS, a pomocnego w uporządkowaniu zgromadzonej kolekcji plików muzycznych. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja aplikacji katalogującej AllMySongs Database w wersji 2.1. Standardowa cena produktu uległa zmniejszeniu i obecnie wynosi ona 24$.  Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji można skorzystać tylko do jutra – 12 grudnia, do godz. 9:00 rano.

AllMySongs Database 2.1 to cyfrowa biblioteka muzyczna służąca do zarządzania i katalogowania plików muzycznych oraz płyt AudioCD. Program obsługuje najpopularniejsze formaty zapisu plików muzycznych, takie jak MP3, WMA, OGG itd. Jak zapewnia producent, dzięki tej aplikacji bez trudu znajdziemy interesujący nas utwór podając jego tytuł, autora, gatunek muzyczny itd.

Oprócz tego AllMySongs Database 2,1 został wyposażony w funkcjonalność pozwalającą na automatyczne pobieranie z Internetu okładek albumów, zdjęć wykonowawców, biografii artystów czy informacji na temat płyt AudioCD.

Do poprawnego działania AllMySongs Database 2.1 wymaga obecności systemu operacyjnego Windows 2003/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11.2 MB.

Jak zdobyć AllMySongs Database 2.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.