GOTD: Christmas Eve 3D Screensaver za darmo

Dodał: admin grudzień - 18 - 2011

Niestety tym razem w serwisie Giveaway of the Day nie znajdziemy promocji żadnej typowej aplikacji, jest za to nastrojowy, świąteczny wygaszacz ekranu przygotowany przez firmę Astro Gemini Software. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja wygaszacza ekranu Christmas Eve 3D Screensaver. Standardowa cena produktu – jak większości dzieł tej firmy – to ok. 10$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z promocji można skorzystać do jutra – 18 grudnia, do godz. 9:00 rano.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się już wielkimi krokami i jeżeli chcielibyście przenieść odrobinę tego świątecznego klimatu na ekran komputera, to być może ta sztuka uda się Wam dzięki wygaszaczowi ekranu Christmas Eve 3D Screensaver. Produkt przygotowany przez firmę Astro Gemini Software przedstawia magiczny, zimowy park w wigilijną noc. Animacja pokaże nam m.in. pięknie udekorowane i błyszczące świąteczne drzewko oraz zabawne króliki skaczące dookoła w oczekiwaniu na prezenty. W tle przygrywać nam będzie uspokajająca i klimatyczna muzyka, dzięki której będziemy mogli poczuć święta podczas zwykłej pracy z komputerem.

Najważniejsze cechy produktu Christmas Eve 3D Screensaver:

 • W pełni trójwymiarowe środowisko.
 • Wysoka jakość animacji
 • Bardzo realistyczna i barwna grafika.
 • Nastrojowy podkład dźwiękowy.
 • Romantyczny i radosny klimat świąt.
 • Cyfrowy zegar.

Christmas Eve 3D Screensaver uruchomimy bez problemów na komputerach z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 9x/ 2000/ XP/ Vista Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11.8 MB.

Jak zdobyć Christmas Eve 3D Screensaver?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


1 komentarz to “GOTD: Christmas Eve 3D Screensaver za darmo”

 1. joa13 pisze:

  Strona producenta tego programu ma słabą reputację według WOT (ponoć ich instalki zawierają wirusy i spyware), a jest niebezpieczna według McAfee Site Advisor.

  Jednakże zainstalowałam ten program z GOTD i nie mam z nim żadnych problemów.

  Zdaje się, że instalka tego wygaszacza z GOTD jest czysta.

  Na wszelki wypadek, nim go zainstalujecie, utwórzcie punkt przywracania systemu, aby uniknąć ewentualnych przykrych niespodzianek.

  Ja zawsze tak robię, jak coś nowego instaluję.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.