GOTD: DiskBoss Pro v2.0.16 za darmo

Dodał: admin grudzień - 13 - 2011

W serwisie Giveaway of the Day czeka na nas dzisiaj powtórka promocji oprogramowania firmy Flexsense sprzed kilku dni. Jeżeli wcześniej nie udało Wam się zgarnąć pakietu narzędzi do zarządzani i wykonywania operacji na plikach, to teraz macie kolejną szansę. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu DiskBoss Pro w wersji 2.0.16. Produkt ten jest obecnie wyceniany na 25$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim. Z promocji można korzystać do jutra – 14 grudnia, do godz. 9:00 rano.

 

Jak możemy przeczytać na stronie domowej produktu, DiskBoss Pro 2.0.16 to zaawansowane rozwiązanie w dziedzinie zarządzania dyskami i plikami, a także umożliwiające wyszukiwanie i klasyfikowanie plików, wykonywanie analizy zawartości pliku, wykrywanie i usuwanie duplikatów plików, organizowanie plików na podstawie reguł zdefiniowanych przez użytkownika, kopiowanie dużych ilości plików, synchronizowanie zawartości dysków i folderów, a także oczyszczanie dysku twardego i usuwanie zbędnych plików-śmieci.

Wszystkie operacje związane z zarządzaniem plikami zostały zintegrowane w jednym miejscu, a dzięki scentralizowanemu i przyjaznemu interfejsowi użytkownika wykonywanie poszczególnych operacji wymaga od nas zaledwie jednego kliknięcia myszką. DiskBoss Pro 2.0.16 umożliwia zdefiniowanie najczęściej wykonanych operacji i ich zautomatyzowane wykonywanie.

DiskBoss Pro 2.0.16 współpracuje z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows 2000/ XP (x32/x64)/ Vista (x32/x64)/ 7 (x32/x64)/ Server 2003 (x32/x64)/ Server 2008 (x32/x64)/ Storage Server 2008 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 5.90 MB.

Jak zdobyć DiskBoss Pro 2.0.16 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Wersja dla systemów 64-bitowych

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.