GOTD: Flip Album za darmo

Dodał: admin grudzień - 17 - 2011

W serwisie z promocjami darmowego oprogramowania – Giveaway of the Day czeka na nas dziś oferta przygotowana przez firmę Flip PDF Studio, pozwalająca na zdobycie narzędzia do tworzenia dynamicznych galerii zdjęć z wykorzystaniem technologii Flash. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Flip Album. Producent deklaruje, że standardowa cena tego oprogramowania to ok. 50$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Z oferty można korzystać tylko do jutra – 18 grudnia, do godz. 9:00 rano.

 

Flip Album to narzędzie służące do konwersji standardowych plików graficznych zawierających zdjęcia i obrazy do postaci przyjemnych dla oka galerii zdjęć wykonanych przy pomocy technologii flash i świetnie nadających się do publikacji w Internecie.  Galerę przygotowaną przy pomocy Flip Album można wyeksportować do postaci samodzielnego pliku wykonywalnego EXE, zapisać na płytce CD/DVD, przesłać do urządzenia mobilnego (iPhone, iPad oraz urządzenia działające pod kontrolą Androida) lub opublikować na stronach internetowych. Flip Album to kompletny zestaw narzędzi umożliwiających zorganizowanie naszej kolekcji zdjęć do postaci jednego albumu, a także pozwalających na edycję tych plików graficznych.

Producent zapewnia, że Flip Album to bardzo wygodne narzędzie, a proces tworzenia własnej galerii zdjęć można zamknąć w mniej niż 5 minutach. Co więcej od użytkownika nie jest wymagana jakakolwiek wiedza w zakresie wykorzystania technologii flash. Wystarczy wykorzystać jeden z dostarczonych przez producenta szablonów i wskazać interesujące nas fotografie. Mocną stroną produktu ma być również bardzo przyjazny interfejs użytkownika umożliwiający natychmiastowe rozpoczęcie pracy z programem bez konieczności czytania instrukcji czy korzystania  samouczków.

Flip Album został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy operacyjne Microsoft Windows XP/ Vista/ Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 16.4 MB.

Jak zdobyć Flip Album za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


2 komentarze to “GOTD: Flip Album za darmo”

  1. Tomek pisze:

    Nie wiem jak to aktywować?

  2. admin pisze:

    Zgodnie z tym co napisano w instrukcji w paczce z programem, najpierw należy uruchomić plik setup.exe i zainstalować program, a potem odpalić activate.exe, żeby aktywować program. Użytkownicy pracujący na Viście mogą być zmuszeni do uruchomienia obu plików z prawami administratora.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.