GOTD: GiMeSpace Desktop Extender 3D za darmo

Dodał: admin grudzień - 7 - 2011

Na dziś administratorzy serwisu rozdawniczego Giveaway of the Day przygotowali promocję ciekawie wyglądającej aplikacji-gadżetu, która pozwoli nam rozszerzyć obszar roboczy pulpitu w systemach Windows. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu GiMeSpace Desktop Extender 3D 3.0.8.21. Standardowa cena tego produktu wynosi obecnie ok. 19$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej. Promocja będzie aktywna tylko do jutra – 8 grudnia, do godz. 9:00 rano.

 

GiMeSpace Desktop Extender 3D 3.0.8.21 to mały i bardzo prosty w obsłudze program, który pomoże rozszerzyć obszar pulpitu bez żadnych ograniczeń. Jeżeli należycie do tych osób, którym ciągle brakuje wolnego miejsca na pulpicie to ta aplikacja jest przeznaczona właśnie dla Was.

Wystarczy przesunąć kursor w pobliże krawędzi ekranu, a wówczas zauważymy, że obszar pulpitu wykracza poza swoje standardowe ramy i oferuje nam dodatkową przestrzeń. Aplikacja umożliwia również skalowanie wielkości obrazu. Dostępne kierunki rozszerzania powierzchni pulpitu to: prawo-lewo, góra-dół oraz przybliżanie-oddalanie. Jakkolwiek funkcjonalność aplikacji prezentuje się ciekawie, to ciągle jest to raczej bardziej gadżet niż funkcjonalne narzędzie wpływające na produktywność podczas pracy z komputerem.

Sposób działania GiMeSpace Desktop Extender 3D 3.0.8.21 przybliży nam prezentacja stworzona przez autora programu:

 

GiMeSpace Desktop Extender 3D 3.0.8.21 został przygotowany do współpracy z systemami Microsoft Windows w wersjach  Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 2.86 MB.

Jak zdobyć GiMeSpace Desktop Extender 3D 3.0.8.21 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.