GOTD: NeoDownloader 2.8.1 za darmo

Dodał: admin grudzień - 5 - 2011

Nowy tydzień w serwisie z promocjami legalnego oprogramowania zaczyna się od oferty dotyczącej narzędzia do wygodnego, masowego pobierania setek zdjęć, klipów wideo czy innych plików z Internetu, od firmy Neowise Software. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu NeoDownloader w wersji 2.8.1. Dzięki dzisiejszej ofercie jesteśmy w stanie zaoszczędzić równowartość ok. 30$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Z promocji można skorzystać jedynie do jutra – 6 grudnia, do godz. 9:00 rano.

NeoDownloader 2.8.1 jest programem przeznaczonym dla osób często pobierających różne treści multimedialne zamieszczane na witrynach internetowych. Przeróżne serwisy zamieszczają często tysiące zdjęć, plików muzycznych i wideo. Zazwyczaj nie będzie dla nas stanowić większego problemu pobranie pojedynczego pliku multimedialnego. Sytuacja komplikuje się gdy chcemy za jednym zamachem pobrać np. wszystkie zdjęcia zgromadzone w danym serwisie.

W takim przypadku z pomocą przychodzi nam właśnie NeoDownloader 2.8.1. Produkt ten potrafi szybko pobrać hurtowe ilości zdjęć, filmów czy plików muzycznych. Obsługa programu jest banalnie prosta. Wystarczy tylko przeciągnąć na odpowiednie pole programu link do interesującej nas strony internetowej, a aplikacja automatycznie przeskanuje dany serwis pod kątem wybranego przez nas rodzaju danych i niezwłocznie przystąpi do pobierania interesujących nas treści.

NeoDownloader 2.8.1 pozwala również na natychmiastowy podgląd pobranych plików i – w razie potrzeby – na skasowanie niepożądanych treści. Pracę z programem ułatwi nam także wbudowany moduł do podglądu plików graficznych oraz odtwarzacz plików multimedialnych. NeoDownloader pozwala na pobieranie plików ze stron zabezpieczonych hasłem oraz na zaawansowane filtrowania pobieranych treści.

Główne cechy produktu NeoDownloader 2.8.1:

 • Pobieranie wybranych obrazków, plików audio, klipów wideo i innych plików
 • Prosty w obsłudze, nawet dla początkujących użytkowników
 • Brak wyskakujących okien i bannerów reklamowych
 • Wsparcie dla archiwów ZIP/RAR
 • Możliwość równoległego nawiązywania 20 połączeń
 • Pobieranie plików ze stron zabezpieczonych hasłami
 • Możliwość ustawienia pobranego obrazka jako tapety pulpitu

NeoDownloader 2.8.1. został przygotowany do współpracy z systemami operacyjnymi Microsoft Windows w wersji XP, Vista lub Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 3.42 MB.

Jak zdobyć NeoDownloader 2.8.1 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


3 komentarze to “GOTD: NeoDownloader 2.8.1 za darmo”

 1. Witam! =:-)

  Dobry jest także bezpłatny HTTrack, (http://httrack.com/) – posiada liczne opcje konfiguracyjne.

  Adminie, w zdaniu „NeoDownloader 2.8.1 pozwala również na natychmiastowy podgląd pobranych pliku i – w razie potrzeby – na skasowanie niepożądanych treści.” jest błąd.

  Pozdrawiam!

 2. admin pisze:

  Dzięki za info o błędzie i za informacje o HTTrack! trzeba będzie przetestować ;)

 3. Polecam się. =;-)

  Spokojnego wieczoru, (chyba, że jesteś w innej strefie czasowej, to dnia… =;-> )!

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.