GOTD: Start Menu XP Pro 4.01 za darmo

Dodał: admin grudzień - 22 - 2011

W serwisie Giveaway of the Day czeka na nas dziś powtórka sierpniowej promocji oprogramowania stworzonego przez firmę Ordinary Soft. Produkt przeznaczony jest dla osób przywiązanych do klasycznego wyglądu menu start znanego z systemu XP. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Start Menu XP Pro w wersji 4.01. Standardowa cena produktu nadal wynosi 20$. Z promocji będzie można skorzystać do jutra – 23 grudnia, do godz. 9:00 rano

Start Menu XP Pro 4.01 został przygotowany z myślą o posiadaczach systemów operacyjnych Windows Vista oraz Windows 7, którzy wolą tradycyjne menu start obecne w systemie Windows XP. Dla części użytkowników przyzwyczajonych do starego systemu ciężko jest dostosować się do nowych rozwiązań. Niektórzy twierdzą również, że nowy pomysł Microsoftu jest mniej funkcjonalny i trudniej otwiera się tu interesujące nas aplikacje. Dzięki Start Menu XP Pro 4.01 przywrócimy stare i dobrze nam znane menu start.

Producent wskazuje ponadto, że Start Menu XP Pro 4.01 posiada również funkcjonalność pozwalającą na organizowanie obecnych w menu start aplikacji w postaci wirtualnych grup odzwierciedlających kategorię programu (nb. biuro, narzędzia itd). Co więcej program ten zadba o to, by po usunięciu programów nie zostały w menu grupy nie zawierające żadnych elementów.

Start Menu XP Pro 4.01 do poprawnego działania wymaga komputera wyposażonego w system Windows Vista lub Windows 7 (x32/x64). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 16 MB.

Jak zdobyć Start Menu XP Pro 4.01 za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.

 


2 komentarze to “GOTD: Start Menu XP Pro 4.01 za darmo”

  1. AQ pisze:

    Już się przyzwyczaiłem do nowego menu w W7 i nie widzę potrzeby powrotu do przeszłości :)

  2. hist1410 pisze:

    spróbuj, warto

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.