GOTD: Tipard DVD Creator za darmo

Dodał: admin grudzień - 19 - 2011

Pora zajrzeć do serwisu Giveaway of the Day. Okazuje się, że jego administratorzy mają dla nas dzisiaj oprogramowanie firmy Tipard, służące do przygotowywania własnych płyt DVD z filmową zawartością, czyli do tzw. authoringu. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Tipard DVD Creator. Standardowa cena widniejąca w internetowym sklepie producenta to 35$. Aplikacja posiada interfejs w języku angielskim. Z promocji można będzie skorzystać jedynie do jutra – 20 grudnia, do godz. 9:00 rano.

 

Tipard DVD Creator to wielofunkcyjne narzędzie przeznaczone do tworzenia własnych płyt DVD, które daje użytkownikom możliwość umieszczania klipów wideo w wielu różnych formatach (m.in. 3GP, ASF, AVI, DV, VOB, FLV, M2TS, MTS, SWF, MKV, MPEG, MPA, DAT, MP4, TS, MOV) na jednej filmowej płytce DVD z opcją eksportu gotowego folderu, zapisu w postaci pliku ISO lub bezpośredniego zapisywania na płytę.

Co więcej, Tipard DVD Creator umożliwia swobodne dodawanie do wskazanych klipów wideo dodatkowych ścieżek dźwiękowych oraz napisów, a także ich edycji w celu idealnego dopasowania. Z pomocą programu możemy także przygotować własne menu płyty DVD z możliwością edycji m.in. takich ustawień jak tło menu, typ obramowania, typ przycisków, krój i rozmiar czcionki, itd. Producent zapewnia również, że mimo wielu ciekawych opcji Tipard DVD Creator pozostaje prostym w obsłudze narzędziem z przyjaznym interfejsem użytkownika. Z aplikacją powinni poradzić sobie nawet mniej obeznani użytkownicy.

Tipard DVD Creator został przygotowany do współpracy z komputerami wyposażonymi w systemy Microsoft NT4/ 2000/ 2003/ XP/ Vista/ 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 37.4 MB.

Jak zdobyć Tipard DVD Creator za darmo?

Wystarczy wejść na stronę promocji i pobrać plik instalacyjny programu.

Paczka z programem

Uwaga! Promocja ważna tylko do jutra do godz 9:00 rano czasu polskiego.

Aby skorzystać z promocji program należy w wymaganym czasie pobrać i zainstalować! Więcej informacji w pliku tekstowym w paczce z instalatorem programu.


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.