HyperCam 3.3 za darmo

Dodał: admin grudzień - 6 - 2011

Szybki wgląd w adwentowy kalendarz z oprogramowaniem od niemieckiego magazynu Chip pozwala stwierdzić, że dziś do wzięcia popularne narzędzie służące do przechwytywania strumienia audio i wideo z różnych źródeł. Przedmiotem promocji jest legalny i darmowa licencja, uprawniająca do korzystania z pełnej wersji programu HyperCam w wersji 3.3 przez rok. Wartość produktu na podstawie ceny sklepowej to ok. 30 euro. Aplikacja standardowo jest wyposażona w interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

HyperCam 3.3 jest bardzo prostym w obsłudze narzędziem do przechwytywania wszystkich strumieni które możemy usłyszeć albo zobaczyć. Aplikacja ta potrafi więc przechwytywać wszelkie strumienie wideo i audio jeśli tylko da się je odtworzyć na naszym komputerze.

HyperCam 3.3 to najnowsza odsłona znanego i bardzo niegdyś popularnego programu HyperCam, obecnie rozwijanego wspólnie przez firmy Solveig Multimedia oraz Hyperionics LLC. Narzędzie to potrafi przechwycić obraz z ekranu komputera i zapisać go w postaci plików w formatach AVI, WMV/ASF. Oprogramowanie to może przydać się więc do tworzenia prezentacji czy filmów instruktażowych ukazujących co dzieje się na ekranie komputera. Potrafi on też nagrywać odtwarzane na komputerze pliki wideo czy uruchamiane gry komputerowe.

Producent chwali się, że HyperCam 3.3 posiada ładny, czytelny i przyjazny użytkownikowi interfejs użytkownika. Przechwytywanie obrazu wspomaga obsługa skrótów klawiszowych i tzw. gorących klawiszy. Aplikacja została wyposażona również we wbudowany edytor plików wideo oraz możliwość korzystania z produktu z poziomu linii komend.

HyperCam 3.3 współpracuje z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP/ 2000/ 2003/ Vista/ 7. Aplikacja wymaga również obecności bibliotek DirectX w wersji 8.0 lub wyższej. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 11.2 MB.

Jak zdobyć HyperCam 3.3 za darmo?

Wystarczy odwiedzić w tym celu stronę adwentowego kalendarza Chip i pobrać plik instalacyjny programu, klikając w przycisk Zum Download.

Strona promocji


2 komentarze to “HyperCam 3.3 za darmo”

  1. Tomasz pisze:

    To ten program pewnie działa coś jak VLC Player?.

  2. admin pisze:

    Coś jak inne narzędzia do przechwytywania obrazu z ekranu komputera, tworzenia tutoriali itd. Tego typu oprogramowanie było na GOTD już nieraz.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.