InPaint 2.4 ponownie za darmo

Dodał: admin grudzień - 21 - 2011

Dosyć ciekawa sytuacja w kalendarzu adwentowym PC Welt. Dziś czeka tam na nas powtórka zeszłorocznej promocji oprogramowania firmy TeoreX, służącego do automatycznego usuwania niepotrzebnych elementów ze zdjęć. Przedmiotem promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu InPaint w wersji 2.4. Standardowa cena sklepowa najnowszej wersji tego produktu wynosi obecnie ok. 40$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w języku angielskim.

 

Co takiego ciekawego jest w dzisiejszej promocji? Otóż jest to dokładna powtórka zeszłorocznej promocji z kalendarza adwentowego, chociaż wtedy oferował ją serwis PC Praxis, anie PC Welt. Natomiast inną bardziej ważną kwestią jest fakt, żę w zeszłym roku również była oferowana wersja 2.4, podczas gdy np. w lipcu serwis Giveaway of the Day rozdawał produkt InPaint w wersji 3. PC Welt najwyraźniej więc ma dziś ochotę na odgrzanie starych kotletów.

InPaint 2.4 to oprogramowanie do edycji zdjęć, które wyspecjalizowane jest w wykonywaniu jednej czynności – usuwaniu niechcianych elementów ze zdjęć. Program to narzędzie nastawione na maksymalną automatyzację pracy. Wystarczy zaznaczyć niechciany element zdjęcia i kliknąć przycisk Run, a InPaint 2.4 sam zajmie się resztą. Aplikacja została wyposażona w inteligentny algorytm badający otocznie usuwanego elementu i generujący nowy fragment obrazka w miejsce wycinanego obszaru.

Jak chwali się producent, owa inteligencja InPaint 2.4 sprawia, że każda operacja usuwania elementu ze zdjęcia jest unikalna, tak więc za każdym razem efektem pracy aplikacji będzie nieco inny efekt. InPaint 2.4 jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista oraz Windows 7. Wielkość pliku instalacyjnego programu 1.8 MB.

Jak zdobyć InPaint 2.4 za darmo?

Wystarczy odwiedzić stronę promocji i skorzystać z przycisku Zur Vollversion, by pobrać plik instalacyjny programu.

Strona promocji


3 komentarze to “InPaint 2.4 ponownie za darmo”

 1. Internet Exploorer pisze:

  Jak ustawić język angielski? Jest tylko po niemiecku.

 2. admin pisze:

  Nie korzystałem z tej konkretnej promocji więc piszę ogólnikowo ;)
  Musisz wyciągnąć klucz z programu i zainstalować standardową, angielską wersję ze strony producenta, a następnie aktywować ten program wspomnianym wcześniej kluczem. Instalkę z angielskim interfejsem można pobrać ze strony producenta:
  http://www.theinpaint.com/InpaintSetup_2_4.exe

 3. Internet Exploorer pisze:

  Odinstalowałem wersję po niemiecku, zainstalowałem angielską i jest ok. Nie było żadnego pytania o klucz; w odnośniku „O programie” też nie ma opcji „Rejestruj”. Pewnie program „zapamiętał” wcześniejszą rejestrację.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.