IObit Advanced SystemCare PRO 4.2 za darmo

Dodał: admin grudzień - 12 - 2011

Jeżeli nie przypadła Wam do gustu wczorajsza promocja System Mechanic, to dziś możecie zdobyć inne narzędzie do przeprowadzania optymalizacji systemów Windows i ich przyśpieszania. Tym razem do wzięcia produkt firmy IObit. Przedmiotem tej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu IObit Advanced SystemCare PRO 4.2. Producent obecnie wycenia ten produkt na 20$. Aplikacja została wyposażona w interfejs w polskiej wersji językowej. Oferta jest ograniczona w czasie – można z niej skorzystać do 31 grudnia!

Niemal rok minął od poprzedniej promocji, w której do wzięcia był produkt IObit Advanced SystemCare PRO 3. Tym razem możemy stać się posiadaczami wersji o oczko wyższej. Jak widać, narzędzie do optymalizacji systemu od firmy IObit nie pojawia się zbyt często w tego typu akcjach rozdawniczych, warto więc z niej skorzystać jak najszybciej, by później nie żałować ;)

IOBit Advanced SystemCare Pro 4.2 jest rozbudowanym narzędziem pozwalającym na wykonanie kompleksowej optymalizacji systemu Windows. Producent chwali się, że jest to wielokrotnie nagradzany program typu „zainstaluj i zapomnij” posiadający banalnie prosty w obsłudze interfejs użytkownika.

IOBit Advanced SystemCare Pro 4.2 potrafi zanalizować system i przeprowadzić kompleksowe czyszczenie i dopasowanie ustawień, pozwalające na wyciśnięcie z systemu maksymalnej mocy. Program czyści system z zaginionych plików, pozbywa się niechcianych danych, a także automatycznie wykrywa ponad 50 rodzajów plików-śmieci niepotrzebnie zajmujących miejsce w systemie. Znajdziemy tu także moduł pozwalający na optymalizację połączenia z Internetem.

Program zajmuje się także kondycją rejestru systemowego. Narzędzie potrafi usunąć zbędne wpisy rejestru, oraz zdefragmentować plik rejestru. Aplikacja posiada również możliwość defragmentacji dysków twardych oraz moduł odpowiedzialny za identyfikacje i wyłączenie zbędnych procesów uruchamiających się wraz ze startem systemu. Warty uwagi jest również obecny w IOBit Advanced SystemCare Pro 4.2 moduł antyspyware pozwalające na zidentyfikowanie i pozbycie się złośliwego oprogramowania szpiegującego.

Advanced SystemCare PRO 4.2 jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows 2000, Windows 7 (32 bit), Windows 7 (64 bit), Windows Vista (32 bit), Windows Vista (64 bit), Windows XP (z dodatkiem Service Pack 2 lub nowszym). Wielkość pliku instalacyjnego programu to 29 MB.

Jak zdobyć IObit Advanced SystemCare PRO 4.2 za darmo?

Wystarczy, że odwiedzimy stronę organizatora promocji. Opublikowano tam zarówno wspólny dla wszystkich zainteresowanych klucz licencyjny oraz odnośnik do pobrania pliku instalacyjnego programu.

Strona promocji


7 komentarzy to “IObit Advanced SystemCare PRO 4.2 za darmo”

 1. Damian pisze:

  Lepszy niż System Mechanic ?

 2. AQ pisze:

  Damian, nie pytaj tylko chwytaj! Jest to naprawdę rodzynek wart polecenia, a nie jakiś tam szkodnik.

 3. Damian pisze:

  Zaraz wypróbuję. Wczoraj zdobyłem klucz do System Mechanic ale program nie chciał sie zainstalować więc dałem sobie spokój.

 4. adam pisze:

  kiedyś używałem ręcznej wersji,free. ani pomógł,ani zaszkodził. należy mocno zwracać uwagę co się wciska i usuwa. ______ gdzieś dawniej czytałem,że produkty IObit potrafią instalować dodatki i wykradać (wysyłać)jakieś tam informacje bez wiedzy użytkownika ,ale czy to prawda …? nie wiem.

 5. Andrzej pisze:

  Testowałem Advanced SystemCare PRO to jest lepszy…

 6. adam pisze:

  z podniety jeszcze jeden wpis uczynię. pobrałem. zaryzykowałem i nie żałuję. naprawił sporo rzeczy,które poprzedni zniszczył i nie tylko poprzedni. wynalazł zbędne wpisy i pozostałości ( nawet z przed kilku m-cy ?!) , które m.in. mechanik miał uczynić.zazwyczaj podczas deinstalacji używam RevoUnistaler, a później CCleaner.ale te kilku miesięczne pozostałości całkowicie mnie zaskoczyły.pewien byłem „prawie niezawodności” CC,a tu taka niespodzianka. hmmm. jakieś 1,5 -2 lata temu korzystałem z wersji free i chyba po angielsku , ale widzę,że tutaj jest więcej opcji i rok licencji. na uwagę zasługuje również znakomite tłumaczenie językowe i nie tylko samego programu , ale też wszelkich odnośników co jest bardzo pomocne przy ewentualnym usuwaniu.aktualizacja widzę też jest do wersji 5,ale…za prawie 9 $. no nic. w moim przypadku Pan admin. się zrehabilitował za( mechanik) tym programikiem ( IObit ). hi hi :)

 7. wojtek pisze:

  wygrzeb test: Advanced SystemCare PRO jest programem, ktory jak wiekszosc tego typu aplikacji znajdzie swoich wrogow i zwolennikow.
  Nie ma sie nad czym tu zastanawiac i rozpisywac poniewaz ASC posiada standardowe funkcje optymalizujace i z autopsii wiem ze ani wersja 5 ani wczesniejsza nie „powala” Mamy do wyboru wiele funkcji takich jak turbo, netbooster itp. Mnie zniechecil program proba nazucania monopolu na inne aplikacje typu fightmalware czy smartdefrag. Te dwa dodatkowe to nawet nie trzecia liga, okregowka raczej. Duza zaleta to obsluga w jezyku polskim, ktora niezbedna jest do kozystania z takich programow (czytajac powyzsze komentarze) Jesli pytasz czy lepszy ASC od System Mechanic to instaluj ASC bo S.Mechanic nie jest po polsku ;-)

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.