Konkurs: SUPERAntiSpyware Professional

Dodał: admin grudzień - 31 - 2011

Ruszamy z kolejnym konkursem. Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Nowego Roku, oprócz tradycyjnych życzeń mamy również dla Was małą zabawę, która pozwoli wejść w rok 2012 z narzędziem zapewniającym ochronę przed złośliwym oprogramowaniem. W konkursie do zdobycie jest bowiem jedna całkowicie legalna, dożywotnia licencja uprawniająca do korzystania z pełnej wersji programu SUPERAntiSpyware Professional. Jak zwykle warunki konkursu będą banalnie proste, tak by każdy czytelnik miał szansę na zdobycie tego programu. Zabawa potrwa do 7 stycznia do godz. 23:59.

 

SUPERAntiSpyware Professional jest dosyć popularnym narzędziem do zwalczania złośliwego oprogramowania, myślę więc, że spora część czytelników interesujących się tematyką bezpieczeństwa miała już okazję przetestować lub chociażby słyszeć o tym produkcie. Oczywiście z myślą dla tych, którzy nie mają żadnej wiedzy o programie SUPERAntiSpyware Professional został przygotowany krótki opis produktu.

SUPERAntiSpyware to zaawansowane narzędzie służące do wykrywania i zwalczania złośliwego oprogramowania jak np. oprogramowanie szpiegujące, trojany, rootkity oraz inne złośliwe lub niebezpieczne aplikacje. Program podczas swojej pracy wykonuje kompleksowe skanowanie dysków twardych, pamięci operacyjnej oraz rejestru systemowego. SUPERAntiSpyware Professional oferuje nam aż 4 tryby skanowania komputera (punkty krytyczne, szybkie, pełne, oraz indywidualnie definiowane przez użytkownika.

W programie SUPERAntiSpyware Professional znalazł się moduł rozszerzonej ochrony w czasie rzeczywistym monitorującej dyski twarde, pamięć oraz rejestr. Aplikacja jest więc w stanie natychmiastowo blokować wszelkie próby infekcji złośliwym oprogramowaniem. Na uwagę zasługuje również opcja Rescue Scan, która umożliwia skanowanie i neutralizowanie zagrożeń w mocno zainfekowanym systemie, gdzie procesy złośliwego oprogramowania pochłaniają lwią część zasobów systemowych uniemożliwiając normalne korzysanie z komputera.

Producent zapewnia, że SUPERAntiSpyware Professional został przygotowany w ten sposób, by w jak najmniejszym stopniu wpływać ujemnie na wydajność pracy komputera. Programiści postarali się również by aplikacja nie wchodziła w konflikt z innym oprogramowaniem antywirusowym, więc SUPERAntiSpyware Professional możemy instalować równolegle z innymi rozwiązaniami antywirusowymi, uzupełniając oferowaną przez nie ochronę.

Jak wygrać licencję na SUPERAntiSpyware Professional?

Przypominam, że w puli nagród znajduje się tym razem 1 dożywotnia licencja na produkt SUPERAntiSpyware Professional. Warunki konkursu – tak jak zapowiadałem na początku – są po raz kolejny  banalnie proste:

Warunek obowiązkowy

1.  dodaj komentarz pod tym wpisem, w którym napiszesz dlaczego licencja na SUPERAntiSpyware Professional powinna trafić właśnie do Ciebie.

Warunek nieobowiązkowy, ale mile widziany ;)

2. pochwal się, że jesteś czytelnikiem serwisu TechnetBlog lub rozgłoś dobrą nowinę o konkursie, np. na Facebooku, NK, Twitterze, itd

W konkursie wezmą udział wszystkie wpisy dodane do 7 stycznia 2012, do godz. 23:59. Na wzięcie udziału w konkursie macie więc okrągły tydzień. Radzę jednak wziąć udział w konkursie już teraz i nie odwlekać tego na ostatnią chwilę, żeby nie zaprzepaścić szansy na udział w zabawie.

Podobnie jak w poprzednich konkursach, zwycięzców wskaże niezawodny algorytm serwisu Random.org

Powodzenia!


38 komentarzy to “Konkurs: SUPERAntiSpyware Professional”

 1. jerzy601 pisze:

  jest to bardzo dobry program do ochrony system przed róznymi wirusami typu spyware .bardzo bym chcial wygrac ten soft ,to zabezpieczyl bym sobie komputer przed tego typu wirusami, mam nadzieje wygrac .

 2. Jurek pisze:

  SUPERAntiSpyware Professional powinien trafić właśnie do mnie,ponieważ nigdy nic nie wygrałem a program jest super,
  bardzo łatwy w obsłudze i skuteczny.

 3. sogir pisze:

  Jurek mówi:
  31 Grudzień 2011 o 12:13

  SUPERAntiSpyware Professional powinien trafić właśnie do mnie,ponieważ nigdy nic nie wygrałem – Jeśli tylko dlatego chcesz go wygrać to lepiej kup sobie flet i wygraj jakąś melodię :-))) Pozdrawiam

 4. Damian pisze:

  Ja również chciałbym wylosować lickę tego programu. Może sie uda;)

  Udanego Sylwka!!

 5. Pivoman pisze:

  Ponieważ bardzo dbam o swoje bezpieczeństwo w sieci chciałbym mieć do ochrony ten jeden z najlepszych programów tego typu.
  Dziękuję.
  https://twitter.com/#!/Pivomen/status/153090364943777792
  http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=246640425403979&id=100002303738852

 6. Filip pisze:

  Witam serdecznie. Bardzo chciałbym wygrać licencję, gdyż ten program to świetne uzupełnienie ochrony przed zagrożeniami. Używam jego wersji darmowej i spisuje się dobrze, zatem z wersji PRO byłbym bardzo zadowolony. Od razu odpaliłbym przede wszystkim ochronę w czasie rzeczywistym :)

 7. Filip pisze:

  Ach, kurcze, zapomniałem podać adres e-mail, ale gapa ze mnie. W tym wpisie już uzupełniłem pole e-mail.
  Przepraszam za poprzedni gdzie zapomniałem podać.

 8. Wiesław pisze:

  Dwa lata temu,gdy jako emeryt zaczołem przygodę z kompuperem testowałem wersje na próbe,bardzo mi się podobał.Rok temu zinstalowałem Spybot Search&Destroy i podczas skanowania systemu zatrzymał zapore,doprowadzając do poważnego uszkodzenia systemu.Musiałem reinstalować system.Teraz mam tylko Comodo Security,brak mi coś przeciw spyware-najlepiej gdyby to był „SuperaAntiSyware Professional”może wygram?
  Życzę w nadchodzącym Nowym Roku 2012 wszystkiego najlepszego!

 9. Rob.C pisze:

  Jest to najlepsze oprogramowanie można mieć na system.If SAS nie wszystko fin … to jest czysta. Proszę mnie liczyć w tej gratisów. dzięki

 10. Tomek pisze:

  Chciałbym otrzymać licencje SUPERAntiSpyware Professional
  pozdrawiam

 11. AQ pisze:

  Jak trafi w moje ręce to dobrze, a jak nie to drugie dobrze. Proszę wybaczyć mi moją szczerość :)

 12. Basia pisze:

  Chciałabym wygrać ten program, ponieważ myślę, że mój komputer ma niewystarczającą ochronę, a program SUPERAntiSpyware Professional ją uzupełni.

 13. Cool pisze:

  Thank for this giveaway! Would love to win this program as I currently using their free edition and I love every feature of it. It is very lightweight and does not slow down my system as it scan. I would like to grab a pro and try its feature too.

  I am using it and it is my only antimalwares software together with my Avira free antivirus. I really love to have the real-time protection on.

  Followed on Twitter. Here my Tweet
  https://twitter.com/#!/CoolCrackerz/status/153164022248783872

  Thank again for such awesome giveaway! Cheer and happy new year guy!

 14. Grr pisze:

  Thanks for the giveaway.

  I like SUPERAntiSpyware because it provides Advanced Detection and Removal along with strong Real-Time Protection.

  The new version 5 is very fast to scan and effective in blocking infections.

  Shared below:
  http://twitter.com/#!/GrrGrrr/status/153165663320551424

  Please count me in.

  Thanks,
  Grr

 15. Daniel pisze:

  Thank awesome giveaway!

  I am a fan of SUPERAntiSpyware as it scan speed is the best of all other Anti-Malware I tested so far. It also very light and never experience any problem with it. Loving it so far.

  Followed on Twitter and tweeted on this

  https://twitter.com/#!/coolng1990/status/153169284258992130

  Please do count me in.

  Thank you and cheer.

 16. Stanisław pisze:

  Historia ochrony mojego komputera przed złośliwym oprogramowaniem sięga kilku lat wstecz kiedy używałem „AdAware Personal 1.06”.Był to mały ale bardzo skuteczny i szybki program.Niestety co dobre to szybko się kończy,więc skończyło się wsparcie dla tej wersji.
  Następnym programem jaki zastosowałem był „PC Tools Spyware Doctor 6.0.1.441”.Tym programem byłem naprawdę zachwycony.Skuteczny,bardzo szybki i z często odnawianą bazą zagrożeń.Celowo podałem nr wersji,bo była to ostatnia bezpłatna wersja z opcją usuwania zagrożeń.Niestety niedawno skończyło się wsparcie dla bezpłatnej wersji i nie można już aktualizować bazy zagrożeń.
  Ponownie więc zastosowałem bezpłatny program „AdAware ” w wersji 9.6.0.Według mnie jest to program skuteczny,ale niestety bardzo wolny w działaniu.Interfejs tego programu też jakoś nie przypadł mi do gustu.
  Do ochrony komputera stosuję wyłącznie bezpłatne programy bo uważam że są one w zupełności wystarczające w domowych komputerach.Jeżeli wydarzy się jakieś nieszczęście to jestem przygotowany,mam obraz partycji i w ciągu kilku minut jestem w stanie ją przywrócić.Ponieważ czytałem pozytywne opinie o programie „SUPERAntiSpyware” ,zainteresowałemsię nim i chętnie skorzystam z bezpłatnej licencji.

 17. Arkadiusz pisze:

  Dlaczego właśnie do mnie?

  Gdyż chciałbym by mój system nie był zainfekowany żadnym złośliwym oprogramowaniem. A ten produkt mi to może umożliwić :)

 18. pawlo1 pisze:

  SUPERAntiSpyware Professional to jeden z najlepszych programów antispyware i chętnie zdobyłbym na niego lickę. :)

 19. Srefan pisze:

  great, scan for tracking cookies most effective.I need one,,thanks for your giveaways :)

 20. Stanisław pisze:

  Co będę mówił–program mówi sam za siebie :)

 21. Orion pisze:

  Ten program należy do ścisłej czołówki w kwestii skuteczności wykrywania malware. Używam wersji free (wyłapywała także takie infekcje które przepuściły programy innych firm). Dlatego cieszyłbym się z wygranej bo wersja Pro ma moduł ochrony w czasie rzeczywistym…..

 22. Good scan for tracking cookies most effective.
  Followed on Twitter and tweeted on this

  https://twitter.com/#!/mrtkybs/status/153440477339856897

  Please count me in.

  Thanks,

 23. Pepegzgumy pisze:

  Szczęśliwego Nowego Roku z SUPERAntiSpyware Professional!

 24. Włodek pisze:

  Używam tego programu darmowego od 2 lat i jestem bardzo zadowolony.Dlatego cieszyłbym się z wygranej.

 25. rafikrafiki pisze:

  Właśnie poszukuję programu antyspyware do swojego komputera, a ten konkurs to dar od niebios. Bardzo byłbym szczęśliwy gdybym go otrzymał.
  Jedno jest pewne z SUPERAntiSpyware Professional będę mógł się cieszyć każdą chwilą, gdyż ten program zadba o to, żeby żadna paskuda nie zagnieździła się w systemie :)))

 26. berni42 pisze:

  Ponieważ to całkiem fajny soft.
  Dzięki za giveaway ;D

 27. Piotr pisze:

  Witam i Pozdrawiam !!! Chciałbym wygrać ten program dltego,że: „Producent zapewnia, że SUPERAntiSpyware Professional został przygotowany w ten sposób, by w jak najmniejszym stopniu wpływać ujemnie na wydajność pracy komputera. Programiści postarali się również by aplikacja nie wchodziła w konflikt z innym oprogramowaniem antywirusowym”.

 28. Marek pisze:

  Potrzebuję program do współdziałania z programem antywirusowym nie wchodzący w konflikt z tym oprogramowaniem.

 29. buto pisze:

  Przydałby się dla wzmocnienia antywirusa

 30. Sebastian pisze:

  Licencja na SUPERAntiSpyware Professional powinna trafić właśnie do mnie, ponieważ niestety nie mam funduszy na korzystanie z płatnych programów do zwalczania złośliwego oprogramowania.

 31. TRY pisze:

  Thanks Technetblog Admin for the SUPERAntiSpyware Pro giveaway.
  I would like to have a license for SUPERAntiSpyware for its Real-time protection and Scheduled scanning features which are available only in Pro version.Also the portable version

  Tweeted – https://twitter.com/#!/give4away/status/153920466732584960

  Best Regards

 32. southtownguy pisze:

  Thank you for the chance to win Superantispyware pro. this is a quality program and i would love a chance to be able to win a copy of this. thank you

 33. southtownguy pisze:

  Forgot to enter my email!!! please delete out incorrect entry. I would love to win a copy of Super Anti Spyware Pro!!! Quality program thankx for the chance to win it

 34. Pradeep pisze:

  First of all, thanks a lot for the giveaway! I was waiting for this for almost 1 year and now I got the chance. I need it because it the second essential security component in my computer which I use 365 days in my computer and laptops beside an Antivirus and Time Freeze or sandbox. I use it daily and it protects me from both viruses, spywares and adwares and also from online threats. It scans very deeply and eliminates out unwanted things from my PC. So I need it especially the lifetime version. Thanks once again! Hope I win one by luck… :)
  My Tweet : https://twitter.com/#!/pradeepkrsingha/status/154127414480478208

 35. toppi pisze:

  Witam,
  Program chociaż ma dobre recenzje na forach zagranicznych, u nas jest stosunkowo mało znany. Bardzo kusząca jest właśnie licencja typu lifetime jaka jest nagrodą na tym forum. Myślę, że program idelanie nadałby się na ulepszenie mojej „zapory” dla szkodliwego oprogramowania jako dodatkowy skaner ondemand.

 36. briareoushex pisze:

  Thanks for giveaway!
  Count me in.

 37. john d pisze:

  I do not have the paid version, so I use the free scanner, which is manually controlled.

  I therefore cannot have real time scanning and protection.
  The free version has helped me couple of time, so I need a better paid version

  So i want to win the paid version. Please count me in.

  john d

 38. michelx pisze:

  Mam ten program w wersji free od dłuższego czasu i parę razy wykrył mi paskudztwa które znajdowały się na komputerze.Miło by było posiadać ten program w wersji Pro.Pozdrawiam.

Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.