Macgo Mac Blu-ray Player za darmo

Dodał: admin grudzień - 3 - 2011

Z kolei serwis internetowy niemieckiego czasopisma Chip ma dla nas dziś program do odtwarzania filmów z płyt Blu-ray, produkcji firmy Macgo. Wbrew swojej nazwie oprogramowanie może pracować zarówno w systemach Mac OS jak i Windows. Przedmiotem niniejszej promocji jest legalna i darmowa pełna wersja programu Macgo Mac Blu-ray Player. Dzięki dzisiejszej promocji jesteśmy w stanie zaoszczędzić równowartość ok. 60$. Aplikacja posiada interfejs w angielskiej wersji językowej.

 

Producent tego programu chwali się, że Mac Blu-ray Player jest pierwszym na świecie uniwersalnym odtwarzaczem multimediów przeznaczonym do użycia zarówno na zwykłych pecetach, jak i na komputerach Mac. Funkcjonalność aplikacji nie ogranicza się jedynie do odtwarzania filmów w jakości HD z płyt blu-ray. Program poradzi sobie z odtworzeniem plików we wszystkich popularnych formatach zapisu danych audio, wideo oraz zdjęć i obrazów.

Co więcej, Macgo Mac Blu-ray Player posiada możliwość odczytu plików z napisami oraz dzielenia się informacjami na temat filmu z naszymi bliskimi i przyjaciółmi. Firma Macgo wskazuje także, że program posiada bardzo prosty w obsłudze i miły dla oka interfejs użytkownika, a dzięki obsłudze akceleracji sprzętowej aplikacji pracuje szybko i stabilnie.

Główne funkcje programu Macgo Mac Blu-ray Player 1.9.5:

 

  • Pierwszy odtwarzacz Blu-ray z jednoczesnym wsparciem dla komputerów Mac i PC.
  • Pełna obsługa deszyfrowania płyt Blu-ray oraz możliwość usuwania zabezpieczeń AACS, BD+.
  • Możliwość odtwarzania filmów, klipów wideo, plików dźwiękowych oraz zdjęć i obrazów.
  • Płynne odtwarzanie materiałów High-Definition oraz obsługa akceleracji sprzętowej.
  • Obsługa wielu formatów, m.in. Bluray, DVD, VideoCD, MOV, MKV, AVI, FLV, WMV, MP4, MPEG, RMVB, MP3, WMA, AAC, AC3 itd.
  • Możliwość dzielenia się informacjami o filmach z przyjaciółmi.

Macgo Mac Blu-ray Player 1.9.5 jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, a także Mac OS. Wielkość pliku instalacyjnego programu to 33.7 MB.

Jak zdobyć Macgo Mac Blu-ray Player za darmo?

Wystarczy odwiedzić w tym celu stronę adwentowego kalendarza Chip i pobrać plik instalacyjny programu, klikając w przycisk Zum Download.

Strona promocji


Skomentuj

Musiz być zalogowany aby dodawać komentarze.